Uwaga złodziej / skradziono rower z klatki - Orlińskiego 10

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 10 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
socha
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2018, 19:46

Uwaga złodziej / skradziono rower z klatki - Orlińskiego 10

Postautor: socha » 28 sie 2018, 19:06

W miniony weekend z bloku Orlińskiego 10 z klatki D skradziono rower.

Rower był przypięty wewnątrz klatki.

Proszę Państwa może najwyższa pora żebyśmy wywarli na Zarządcy presję co do instalacji monitoringu?? Wysłano jedną propozycję w stylu "a macie i patrzcie", a nic więcej nie zostało w tej sprawie podjęte.
Chciałbym nadmienić, że wiele osób (w tym ja) głosowało za rezygnacją z usług ochrony pod warunkiem INSTALACJI MONITORINGU.

Proszę zachęcić znajomych do wyrażania opinii na ten temat, tutaj naprawdę nie chodzi tylko o mój skradziony rower, a o nasze bezpieczeństwo

Adam M.
Posty: 33
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:33

Re: Uwaga złodziej / skradziono rower z klatki - Orlińskiego 10

Postautor: Adam M. » 02 wrz 2018, 0:27

Współczuję sąsiadowi, najpierw siodełko, później cały rower...
Jedyne co mnie dziwi to to, że z wewnątrz (?) Klatki, dobrze rozumiem?

Złodziejstwo trzeba tępić! Ale tu żadnych kamera nie pomoże, jeśli był na tyle cwany by wejść do klatki, to był by na tyle cwany by zakryć twarz.

Jedyne co mi chodzi po głowie, to kod uniwersalny w domofonie, kiedys dla ochrony dla pan sprzątających itd, mógł wpaść w niepowołane ręce i ktoś go wykorzystał. Można by administrację poprosić by go zmienili.

Plus prosić o wyregulowanie zamka w tych drzwiach przy skrzynkach, bo często tam drzwi się nie domykają. Zbyt często.

KOSMO
Posty: 105
Rejestracja: 18 kwie 2015, 10:55

Re: Uwaga złodziej / skradziono rower z klatki - Orlińskiego 10

Postautor: KOSMO » 03 wrz 2018, 4:58

socha pisze:Proszę zachęcić znajomych do wyrażania opinii na ten temat, tutaj naprawdę nie chodzi tylko o mój skradziony rower, a o nasze bezpieczeństwo

może ktoś się wkór...ił i wyjeb..ł toto z klatki, pewnie leży gdzieś na dzielnicy, bezpiecznie jest wtedy jak nie ma rowerów w klatkach, np. w razie pożaru, niedziałającej windy, mam nadzieję, że pomogłem w słusznej sprawie


socha
Posty: 9
Rejestracja: 04 cze 2018, 19:46

Re: Uwaga złodziej / skradziono rower z klatki - Orlińskiego 10

Postautor: socha » 03 wrz 2018, 11:39

Jeśli chodzi o regulację tego zamka w drzwiach od skrzynek to rzeczywiście bardzo często się nie domykają. Pisałem już dwa razy na ten temat do zarządcy, ale najwyraźniej mają problem z zaangażowaniem odpowiedniego człowieka...

A co do ewakuacji to bardziej przeszkadzają myślę rowery stojące zaraz za drzwiami głównymi do bloku (od strony dziedzińca) niż te na poziomie -1 przy schodach. Swoją drogą na Avii potrafili zagospodarować tamto miejsce pod schodami, montując zamykaną na klucz metalową klatę.

Xpe
Posty: 75
Rejestracja: 09 lip 2017, 15:24

Re: Uwaga złodziej / skradziono rower z klatki - Orlińskiego 10

Postautor: Xpe » 04 wrz 2018, 12:26

Może dałoby się i u nas taka klatkę na rowery zamontować ?

anartria
Posty: 18
Rejestracja: 26 sty 2017, 10:41

Re: Uwaga złodziej / skradziono rower z klatki - Orlińskiego 10

Postautor: anartria » 05 wrz 2018, 18:26

Może to któryś z tych? naszpradnik.pl/2018/09/policja-poszukuje-wlascicieli-odzyskanych-rowerow-zdjecia



Wróć do „Orlińskiego 10 (etap V) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość