Zebranie wspólnoty mieszkaniowej 2020 / tematy na spotkanie - Orlińskiego 10

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 10 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
michalxg
Posty: 343
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:10

Re: Zebranie Wspólnoty 2020 - Orlińskiego 10

Postautor: michalxg » 06 lut 2020, 23:35

Wilu1 pisze:Miejskie świnie mają to w nosie kiedyś ich poprosiłem o sprawdzenie jak ściągali gdzieś blokadę to pojechali pewnie składać ludziki z kasztanów...

a co do miejsca wyłączonego z ruchu już nie róbcie z siebie takich świętoszków tak naprawdę powinniście się czepiać tego co staje centralnie na pasach miedzy słupkiem a znakiem :D może nie trzeba było by tam stawać gdy tam były miejsca dla tych co wyznaczają znaki albo srebrnego Espaysa który już przyrósł do miejsca pod klatką E, ale to jest moje zdanie ;)

i nie poruszajmy gówno burzy jak w temacie z parkingiem na dole :P


Parkowanie po obu stronach to buractwo i w obu przypadkach musi się skończyć, zanim zakończy się to tragedią

Wilu1
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2019, 19:40

Re: Zebranie Wspólnoty 2020 - Orlińskiego 10

Postautor: Wilu1 » 06 lut 2020, 23:59

Z jednej strony tak masz rację ale z drugiej jest strefa zamieszkania, prędkość dopuszczona to 20km/h, jeśli ktoś nie zauważy kogoś na pasach przy takim tempie przed progiem i miedzy autami to lepiej niech odda prawo jazdy bo większym zagrożeniem jest on niż te auta zaparkowane :D

Ale nie o paktowaniu ten temat, ja swoje pytania podałem, więcej nie mam i proszę o przesłanie ich do Szczurków :)

michalxg
Posty: 343
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:10

Re: Zebranie Wspólnoty 2020 - Orlińskiego 10

Postautor: michalxg » 07 lut 2020, 0:28

Wilu1 pisze:Z jednej strony tak masz rację ale z drugiej jest strefa zamieszkania, prędkość dopuszczona to 20km/h, jeśli ktoś nie zauważy kogoś na pasach przy takim tempie przed progiem i miedzy autami to lepiej niech odda prawo jazdy bo większym zagrożeniem jest on niż te auta zaparkowane :D

Ale nie o paktowaniu ten temat, ja swoje pytania podałem, więcej nie mam i proszę o przesłanie ich do Szczurków :)


Nie wiem jak często jeździsz tamtędy - ja dość często. Jadąc zgodnie z przepisami 20km/h w momencie gdy stoi zaparkowany większy samochód to pieszego widzisz w ostatnim momencie gdy wychodzi już zza tego samochodu. Niestety nawet jadąc 20km/h nie zatrzymasz samochodu w miejscu. Pomijam już osoby, które jeżdżą tędy z większą prędkością bo to jak wspomniałeś - osoby nie nadające się do korzystania z samochodu. Mam jednak nadzieję, że Zarządca ustawi tam jakieś separatory, które uniemożliwią parkowanie oraz przesunie wspomniany przez Ciebie znak po drugiej stronie.



Wróć do „Orlińskiego 10 (etap V) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości