Rozliczenie półroczne ogrzewania mieszkania - Avia 3

Forum dla osób, które zamieszkają w budynku Avia 3 budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach.
sk203
Posty: 14
Rejestracja: 24 sty 2018, 0:01

Rozliczenie półroczne ogrzewania mieszkania - Avia 3

Postautor: sk203 » 27 sie 2019, 9:59

Hej,

Dostałem dzisiaj rozliczenie półroczne, ale nie do końca wiem z czego wynika poniższy niedobór. Generalnie mam nadwyżkę za CO natomiast w rubryce "różnica pomiędzy liczn.głównym a sumą liczn.ind.(wg powierzchni)" jest niedobór w wysokości 59,61zł.

Czy ktoś z Was ma coś podobnego ?
Załączniki
Media.png
Media.png (74.42 KiB) Przejrzano 3183 razy

mmm123
Posty: 286
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:00

Re: Rozliczenie półroczne ogrzewania mieszkania - Avia 3

Postautor: mmm123 » 27 sie 2019, 10:05

Chodzi zapewne o ogrzewanie grzejników i rur, które są na klatce schodowej.

Agnestia
Posty: 20
Rejestracja: 04 lut 2018, 20:30

Re: Rozliczenie półroczne ogrzewania mieszkania - Avia 3

Postautor: Agnestia » 28 sie 2019, 22:49

Też się nad tym zastanawiałam, ale bardziej zastanawia mnie pozycja OC od 8.05-30.06 wg licznika. Czy też naliczone jest ogrzewanie w miesiącach, w których nie jest ono potrzebne?

Może ktoś się orientował czy za awarię z cieknącą wodą w garażu, zarządca będzie chciał obciążyć nas i doliczy do rachunku za zużycie ZW Kan?

sk203 pisze:Hej,

Dostałem dzisiaj rozliczenie półroczne, ale nie do końca wiem z czego wynika poniższy niedobór. Generalnie mam nadwyżkę za CO natomiast w rubryce "różnica pomiędzy liczn.głównym a sumą liczn.ind.(wg powierzchni)" jest niedobór w wysokości 59,61zł.

Czy ktoś z Was ma coś podobnego ?


Jaroslav
Posty: 83
Rejestracja: 07 lip 2019, 13:51

Re: Rozliczenie półroczne ogrzewania mieszkania - Avia 3

Postautor: Jaroslav » 29 sie 2019, 10:09

Agnestia pisze:Też się nad tym zastanawiałam, ale bardziej zastanawia mnie pozycja OC od 8.05-30.06 wg licznika. Czy też naliczone jest ogrzewanie w miesiącach, w których nie jest ono potrzebne?

Może ktoś się orientował czy za awarię z cieknącą wodą w garażu, zarządca będzie chciał obciążyć nas i doliczy do rachunku za zużycie ZW Kan?

sk203 pisze:Hej,

Dostałem dzisiaj rozliczenie półroczne, ale nie do końca wiem z czego wynika poniższy niedobór. Generalnie mam nadwyżkę za CO natomiast w rubryce "różnica pomiędzy liczn.głównym a sumą liczn.ind.(wg powierzchni)" jest niedobór w wysokości 59,61zł.

Czy ktoś z Was ma coś podobnego ?



Mam podobnie. Bardziej mnie martwi se ciepła woda znowu sie leje tylko w nowym miejscu :)



Wróć do „Avia 3 (etap V) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości