Śmieci przed klatką E

Forum dla osób, które zamieszkają w budynku Avia 3 budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach.
Aguś
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2019, 15:42

Śmieci przed klatką E

Postautor: Aguś » 07 paź 2019, 15:51

Możliwe, że dzisiaj już są sprzątnięte, ale od chyba tygodnia przed klatką E leżą gabarytowo duże śmieci(meble, lampa...)
Rozumiem, że ktoś chce coś wyrzucić i nic mi do tego, ale śmieci leżą na roślinach i są chaotycznie oparte o ogrodzenie.
To co mnie wkurza, to śmieci leżą od tygodnia i prawdopodobnie, właściciel ma już je gdzieś. Zakładałam, że ktoś wyniósł śmieci bo np w następnym dniu będzie odbiór nieczystości... a tu zonk.
Proszę o podanie maila do nowej osoby odpowiedzialnej za nasz blok, bo jak się tym nie zajmiemy to do wiosny tak te śmieci będą leżeć.

ked14
Posty: 149
Rejestracja: 21 sie 2016, 17:42

Re: Śmieci przed klatką E

Postautor: ked14 » 07 paź 2019, 17:38

To są śmieci, które nagromadziły się przez pewien czas w śmietniku. Osoba odpowiedzialna za dbanie o porządek wyniosła je w środę (w każdy czwarty czwartek miesiąca miały być wywożone duże gabaryty), ale oczywiście po śmieci nikt nie przyjechał. Powstaje pytanie czemu nikt tego nie zabrał zgodnie z grafikiem i czy my płacimy za możliwość tego comiesięcznego wywozu dużych gabarytów (czyli jak to bywa płacimy a nie dostajemy nic w zamian :/)


Wróć do „Avia 3 (etap V) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości