Szczekający pies / uciążliwe szczekanie psa w bloku - Avia 3

Forum dla osób, które zamieszkają w budynku Avia 3 budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach.
D89
Posty: 554
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:26

Re: Szczekający pies / uciążliwe szczekanie psa w bloku - Avia 3

Postautor: D89 » 04 mar 2020, 21:24

Fiołek polny pisze:Od drugiej strony mam bombelka ktory drze moder nie rzadko dluzej niz te psy szczekaja.
Tez mam tam isc i powiedziec matce zeby sie wyprowadzila ?
Jeśli słyszysz jak dziecko notorycznie i długo płacze, to nigdzie nie chodź, tylko dzwoń pod 112. Dziwię się że ludzie potrafią zgłaszać szczekające psy na straż miejską, a nie reagują gdy za ścianą być może dziecku dzieje się krzywda. Policja przyjedzie, sprawdzi co i jak, czy dziecko ma właściwą opiekę i nie jest aby zaniedbywane. Po takiej interwencji powinien być już spokój. Naprawdę dziwię się że tyle się mówi o znieczulicy, przemocy domowej itp. a ludzie dalej nie reagują i tylko potrafią marudzić na forum że jest głośno.

Fiołek polny
Posty: 38
Rejestracja: 22 maja 2018, 15:38

Re: Szczekający pies / uciążliwe szczekanie psa w bloku - Avia 3

Postautor: Fiołek polny » 10 mar 2020, 10:42

Nokian pisze:
Fiołek polny pisze:.
Aha, ten bombelek który teraz drze mordę, kiedyś będzie pracował na twoją emeryturę. Może kiedyś będzie cię operował, także więcej szacunku.


To jest wlasnie problem z cala Polska... a to ja juz nie pracuje na swoja emeryture ? co miesiac place ZUS.
I jeszcze ten przytyk o singlach i rodzinach bez dzieci.

Mi bardziej przeszkadza placz dziecka... czesto placze w ciagu dnia kiedy ja pracuje a pokoj ktory przeznaczylem na domowe biuro przylega do jego sypialni.

Oczywiscie nie kaze nikomu sie wynosic z bloku z tego powodu.
Ale to pokazuje tylko hipokryzje forumowiczow jesli nie rozumieja podobienstwa.


Wróć do „Avia 3 (etap V) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość