Zarządca wspólnoty Orlińskiego 3 - opinie o firmie zarządzającej blokiem

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku Orlińskiego 3 budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
czekamy 2017
Posty: 81
Rejestracja: 23 mar 2016, 22:25

Zarządca wspólnoty Orlińskiego 3 - opinie o firmie zarządzającej blokiem

Postautor: czekamy 2017 » 15 paź 2018, 20:33

Witajcie mieszkańcy bloku 3 ,

mam pytanie czy jesteście zadowoleni z zarządcy?

i jakie ogólne wrażenia ze współpracy macie?

gapek
Posty: 116
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:25

Re: Zarządca wspólnoty Orlińskiego 3 - opinie o firmie zarządzającej blokiem

Postautor: gapek » 31 paź 2018, 11:53

Halo, halo :)
super byłoby dowiedzieć się od Was co myślicie o Waszym zarządcy. Wiem, że macie świeżą wspólnotę, ale może już macie jakieś przemyślenia w tym temacie? U nas (O1) szybko pokazało się, że zarządca do najlepszych nie należy.. stąd szukamy alternatywy..

Z góry dzięki za pomoc!

Tommy
Posty: 257
Rejestracja: 10 lip 2016, 6:36

Re: Zarządca wspólnoty Orlińskiego 3 - opinie o firmie zarządzającej blokiem

Postautor: Tommy » 31 paź 2018, 13:24

Chyba nie spotkałem się na tym forum, żeby którakolwiek wspólnota zachwalała swojego zarządcę.
U nas przynajmniej mamy tanio w porównaniu do innych wspólnot, ale za to np. nie możemy głosować przez e-kartotekę (bo dodatkowe koszty) tylko co najwyżej możemy wysyłać skany głosów mailem do zarządcy.


gapek
Posty: 116
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:25

Re: Zarządca wspólnoty Orlińskiego 3 - opinie o firmie zarządzającej blokiem

Postautor: gapek » 07 lis 2018, 15:18

Tommy pisze:Chyba nie spotkałem się na tym forum, żeby którakolwiek wspólnota zachwalała swojego zarządcę.
U nas przynajmniej mamy tanio w porównaniu do innych wspólnot, ale za to np. nie możemy głosować przez e-kartotekę (bo dodatkowe koszty) tylko co najwyżej możemy wysyłać skany głosów mailem do zarządcy.

No tak.. kwestia tylko czy się nie zachwala czy jednak ma się okropne zdanie ;) czy brak kartoteki to jedyny mankament? Jak z dostępnością zarządcy, jak z naprawami? Jak z jakością ich pracy? Jaki wysoki macie czynsz, tzn. Opłaty od m2 mieszkania? A ile garażu?
Patrząc na to co się u nas dzieje to brak kartoteki to nic ;)

krzysztofp
Posty: 37
Rejestracja: 14 lis 2017, 17:56

Re: Zarządca wspólnoty Orlińskiego 3 - opinie o firmie zarządzającej blokiem

Postautor: krzysztofp » 12 lis 2018, 16:48

gapek pisze:
Tommy pisze:Chyba nie spotkałem się na tym forum, żeby którakolwiek wspólnota zachwalała swojego zarządcę.
U nas przynajmniej mamy tanio w porównaniu do innych wspólnot, ale za to np. nie możemy głosować przez e-kartotekę (bo dodatkowe koszty) tylko co najwyżej możemy wysyłać skany głosów mailem do zarządcy.

No tak.. kwestia tylko czy się nie zachwala czy jednak ma się okropne zdanie ;) czy brak kartoteki to jedyny mankament? Jak z dostępnością zarządcy, jak z naprawami? Jak z jakością ich pracy? Jaki wysoki macie czynsz, tzn. Opłaty od m2 mieszkania? A ile garażu?
Patrząc na to co się u nas dzieje to brak kartoteki to nic ;)

U nas jest Gremax - nie idźcie w tę stronę. Nie, nie i jeszcze raz nie :-)

gapek
Posty: 116
Rejestracja: 03 wrz 2017, 23:25

Re: Zarządca wspólnoty Orlińskiego 3 - opinie o firmie zarządzającej blokiem

Postautor: gapek » 13 lis 2018, 19:27

krzysztofp pisze:U nas jest Gremax - nie idźcie w tę stronę. Nie, nie i jeszcze raz nie :-)

A coś więcej? :) jakieś uzasadnienie? ;)



Wróć do „Orlińskiego 3 (etap VI) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość