Akustyka w bloku / jakie jest wygłuszenie mieszkań w bloku - Avia 1

Forum dla osób, które zamieszkają w budynku Avia 3 budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach.
Florianek
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 19:26

Akustyka w bloku / jakie jest wygłuszenie mieszkań w bloku - Avia 1

Postautor: Florianek » 02 sie 2020, 19:29

Chciałbym się dowiedzieć, jak wygląda sprawa akustyki w blokach avia? Czy też jest tak, że słychać normalne rozmowy sąsiada? A chodzenie na piętach czy jest dokuczliwe dla innych?

znasiek
Posty: 252
Rejestracja: 17 lut 2018, 23:53
Lokalizacja: Avia

Re: Akustyka w bloku / jakie jest wygłuszenie mieszkań w bloku - Avia 1

Postautor: znasiek » 03 sie 2020, 21:21

W Avii nr.. zdradzić nie mogę np. słychać wieczorem, że sąsiad za ścianą rozmawia, ale musi trochę głośniej i raczej nie da rady zrozumieć treści rozmowy (chyba że by się z kim głośno kłócił). Na zasadzie że byś czytał książkę wieczorem w ciszy. Od strony sufitów trochę gorzej, bo nawet w dzień słychać jak ktoś przesuwa krzesło/stół lub jak szybko się przemieszcza. Generalnie ujdzie, jeśli masz spokojnych sąsiadów. Gorzej jeśli dzieci, które cały dzień biegają po podłodze lub ktoś ma niewychowanego psa lub jakaś para głośno się ciągle kłóci to już lipa. Podałem z swoich doświadczeń z wielu lat, bo w koło mnie raczej sami wynajmujący więc zmieniali się kilka razy i raz było lepiej a raz gorzej.

marcin81
Posty: 38
Rejestracja: 04 lip 2020, 2:12

Re: Akustyka w bloku / jakie jest wygłuszenie mieszkań w bloku - Avia 1

Postautor: marcin81 » 12 wrz 2020, 4:52

Zwykle jak sąsiad pjernie to szklanki delikatnie się trzęsą i dzwonią o siebie.



Wróć do „Avia 1 (etap VI) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość