Piaskownica doprowadzająca do klatki A / dojście do klatki - Avia 7

Forum dla osób, które zamierzają kupić mieszkanie lub zamieszkają w budynku Avia 7 Budimex'u w krakowskich Czyżynach.
Piotrekkk
Posty: 79
Rejestracja: 27 gru 2016, 16:21

Piaskownica doprowadzająca do klatki A / dojście do klatki - Avia 7

Postautor: Piotrekkk » 20 gru 2018, 10:32

Co myślicie aby zgłosić ta piaskownice (chodnik) który prowadzi do klatki A? Moim zdaniem to jest paranoja żeby w deszczu chodzić po błocie bo nie postawili chodników. Owszem mamy niby druga bramkę do wywożenia śmieci ale tam nie ma domofonu. Przydałoby się dodać tam domofon też.

mop
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2016, 11:34

Re: Piaskownica doprowadzająca do klatki A / dojście do klatki - Avia 7

Postautor: mop » 20 gru 2018, 12:09

Jestem za, od początku mnie to dziwi. Domofon i domykacz. Tylko nie wiem czy da się tak zrobić, aby zapłacili (i pewnie głosowali) tylko mieszkańcy z kl. A.

Piotrekkk
Posty: 79
Rejestracja: 27 gru 2016, 16:21

Re: Piaskownica doprowadzająca do klatki A / dojście do klatki - Avia 7

Postautor: Piotrekkk » 20 gru 2018, 14:35

Myślę, że jednak sasiedzi z innych klatek rozumieja. To tak jak zepsuje się winda w klatce B to klatka A nie chce tego naprawiać? Ja myślę, że z tym nie powinno być problemu. Co więcej to nie powinno być płacone z naszych pieniędzy (no może domofon i samodomykacze) ale ta piaskownice to budimex powinien usunac. Plany mieli fajne ale wyszło jak wyszło. Chodnik powinien prowadzić do klatki i tyle w temacie.


twardowsky
Posty: 33
Rejestracja: 06 mar 2018, 18:32

Re: Piaskownica doprowadzająca do klatki A / dojście do klatki - Avia 7

Postautor: twardowsky » 20 gru 2018, 21:12

No akurat samodomykacze przy furtkach do innych klatek też by się przydały ;)

Natalia
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2016, 14:50

Re: Piaskownica doprowadzająca do klatki A / dojście do klatki - Avia 7

Postautor: Natalia » 15 sty 2019, 13:49

Jestem za chodnikiem i domofonem przy drugiej bramce. Jak coś, to podpiszę wniosek do dewelopera.

Piotrekkk
Posty: 79
Rejestracja: 27 gru 2016, 16:21

Re: Piaskownica doprowadzająca do klatki A / dojście do klatki - Avia 7

Postautor: Piotrekkk » 11 lut 2019, 20:08

"Szanowni Państwo,



informuję, że w wyniku przeprowadzonej przez Inspektora na terenie Alei Spacerowej weryfikacji stwierdzono namokniętą, luźną warstwę nawierzchni w okolicy budynku Avia 8 oraz miejscowe zastoiny wody w sąsiedztwie budynku Avia 7. Zgłoszenie skierowano do wykonawcy celem wykonania poprawek.

Dodatkowo zostanie również skorygowane osadzenia peszla elektrycznego widocznego obok stacji transformatorowej.

"
Może coś zrobią

Natalia
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2016, 14:50

Re: Piaskownica doprowadzająca do klatki A / dojście do klatki - Avia 7

Postautor: Natalia » 12 lut 2019, 11:06

Dziękuję za informację! Oby coś z tym zrobili.



Wróć do „Avia 7 (etap VII) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość