Spotkanie wspólnoty / relacja ze spotkania wspólnoty mieszkaniowej - Avia 7

Forum dla osób, które zamierzają kupić mieszkanie lub zamieszkają w budynku Avia 7 Budimex'u w krakowskich Czyżynach.
mik
Posty: 566
Rejestracja: 07 lip 2016, 10:11

Re: Spotkanie wspólnoty / relacja ze spotkania wspólnoty mieszkaniowej - Avia 7

Postautor: mik » 10 kwie 2019, 7:47

Jeśli ktoś jeszcze nie oddał głosu na Strefę Zamieszkania to proszę głosować - brakuje zaledwie 9 głosów.

AnnaNY
Posty: 50
Rejestracja: 28 cze 2017, 0:38

Re: Spotkanie wspólnoty / relacja ze spotkania wspólnoty mieszkaniowej - Avia 7

Postautor: AnnaNY » 10 kwie 2019, 10:52

mik pisze:Jeśli ktoś jeszcze nie oddał głosu na Strefę Zamieszkania to proszę głosować - brakuje zaledwie 9 głosów.

Te 9 głosów dotyczy strefy na całym osiedlu. Avia 7 zagłosowała już jako wspólnota ZA wprowadzeniem strefy. Z tego co wiem to kwestia głosowania w Avia 2, 3 okrąglak i chyba A8.

AnnaNY
Posty: 50
Rejestracja: 28 cze 2017, 0:38

Re: Spotkanie wspólnoty / relacja ze spotkania wspólnoty mieszkaniowej - Avia 7

Postautor: AnnaNY » 30 kwie 2019, 17:28

Według mnie powinniśmy się wstrzymać z głosowaniem nad tymi całymi panelami. Z tego co wiem to jest możliwość ubiegania się dofinansowanie z UE. Czy był poruszany ten temat na spotkaniu ? Chyba warto poszukać coś w tym temacie zanim wydamy tyle kasy z własnej kieszeni.
Dziwne jest dla mnie to, że nagle panele pod głosowanie pojawiły się praktycznie w każdym bloku na osiedlu zarządzanym przez ASN.


arekkr
Posty: 42
Rejestracja: 20 kwie 2017, 17:54

Re: Spotkanie wspólnoty / relacja ze spotkania wspólnoty mieszkaniowej - Avia 7

Postautor: arekkr » 30 kwie 2019, 22:38

AnnaNY pisze:Według mnie powinniśmy się wstrzymać z głosowaniem nad tymi całymi panelami. Z tego co wiem to jest możliwość ubiegania się dofinansowanie z UE. Czy był poruszany ten temat na spotkaniu ? Chyba warto poszukać coś w tym temacie zanim wydamy tyle kasy z własnej kieszeni.
Dziwne jest dla mnie to, że nagle panele pod głosowanie pojawiły się praktycznie w każdym bloku na osiedlu zarządzanym przez ASN.

Tak byl poruszany ten temat na spotkaniu,ASN ma sie dowiedziec w jaki sposob mozna pozyskac dofinansowanie,niestety przed spotkaniem nie sprawdzili czy jest mozliwosc pozyskania pieniedzy oraz ile procent ,dopiero gdy bylo pytanie na zebraniu o dotacje, padla odpowiedz * maja to w planach*.



Wróć do „Avia 7 (etap VII) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości