Owoce i warzywa z dostawą do domu

Forum dla osób, które zamierzają kupić mieszkanie lub zamieszkają w budynku Avia 7 Budimex'u w krakowskich Czyżynach.
GRB
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2018, 23:00

Owoce i warzywa z dostawą do domu

Postautor: GRB » 09 lip 2019, 21:14

Witajcie sąsiedzi ;)

Pewnie nie każdy z Was wie o możliwości zamówienia świeżych owoców i warzyw pod same drzwi Waszych mieszkań. Ceny są atrakcyjne, a jakość i smak produktów bardzo dobra. Istnieje możliwość płatności kartą.

Strona internetowa dostawcy: https://krakfruit.pl/ Znajdziecie tu wszystkie potrzebne informacje do złożenia zamówienia a także cennik.

Załączam także zdjęcia.

Serdecznie polecam i życzę smacznego :)
Załączniki
1.jpg
1.jpg (113.7 KiB) Przejrzano 5399 razy
2.jpg
2.jpg (126.03 KiB) Przejrzano 5399 razy

Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Owoce i warzywa z dostawą do domu

Postautor: Brunon K. » 10 lip 2019, 8:40

Genialne.
Są, i tacy.


Czytałem sporo na forum ostatnio, i mogę Ci wynająć miejsce parkingowe na Tego dostawczaka! Żeby mandaty was nie rujnowały.

GRB
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2018, 23:00

Re: Owoce i warzywa z dostawą do domu

Postautor: GRB » 11 lip 2019, 19:52

Brunon K. pisze:Genialne.
Są, i tacy.


Czytałem sporo na forum ostatnio, i mogę Ci wynająć miejsce parkingowe na Tego dostawczaka! Żeby mandaty was nie rujnowały.


Dzięki, ale:
a) nie jeżdżę dostawczakiem
b) nie potrzebuję miejsca parkingowego.

Piszę jako klient, a nie sprzedawca ;) Być może ktoś będzie zainteresowany takim zamówieniem i również skorzysta.


Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Owoce i warzywa z dostawą do domu

Postautor: Brunon K. » 11 lip 2019, 20:21

Do południa was dwoje obsłuży.

Ogr
Posty: 147
Rejestracja: 21 gru 2017, 8:58

Re: Owoce i warzywa z dostawą do domu

Postautor: Ogr » 11 lip 2019, 20:26

Brunon K. pisze:Do południa was dwoje obsłuży.


Czy tylko ja nie rozumiem??

Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Owoce i warzywa z dostawą do domu

Postautor: Brunon K. » 11 lip 2019, 20:32

Po obiedzie cisza, i spokój. Bo były już podobne problemy:
viewtopic.php?f=55&p=48852#p48852
Czyli niech się liczy z konsekwencjami.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2019, 20:16 przez Brunon K., łącznie zmieniany 3 razy.

GRB
Posty: 9
Rejestracja: 10 kwie 2018, 23:00

Re: Owoce i warzywa z dostawą do domu

Postautor: GRB » 13 lip 2019, 11:09

Brunon K. pisze:Po obiedzie cisza, i spokój. Bo były już podobne problemy:
viewtopic.php?f=55&p=48852#p48852
Czyli niech się liczy z konsekwencjami.


O co Ci chodzi?


znasiek
Posty: 252
Rejestracja: 17 lut 2018, 23:53
Lokalizacja: Avia

Re: Owoce i warzywa z dostawą do domu

Postautor: znasiek » 13 lip 2019, 22:28

nie przejmuj się GRB ten Burbon to taka gnida na forum której wszystko przeszkadza, taxi, kurierzy, dostawczaki itp, gość ma coś z psychą (poczytaj jego komenty na forum). Ma jakieś trudne życie samotność, porażki życiowe itp, wszystko go wkurza. Siedzi codziennie na balkonie i szuka wszelkich według niego nieprawidłowośći osiedlowych, bo ma jakąś tam chorą urojoną wizję wspaniałego osiedla. Miłego sprzedawania, na pewno większość zdrowych psychicznie ludzi kupi fajne pyszne owoce, lepsze niż w sklepie :D. Pisz lepiej na Facebooku tam gdzie zwykle, na tych kanałach co Burbon nie zna, bo tu na forum są świry z różnymi społecznymi chorobami.

Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Owoce i warzywa z dostawą do domu

Postautor: Brunon K. » 15 lip 2019, 12:54

znasiek pisze:nie przejmuj się GRB ten Burbon to taka gnida na forum której wszystko przeszkadza, taxi, kurierzy, dostawczaki itp, gość ma coś z psychą (poczytaj jego komenty na forum). Ma jakieś trudne życie samotność, porażki życiowe itp, wszystko go wkurza. Siedzi codziennie na balkonie i szuka wszelkich według niego nieprawidłowośći osiedlowych, bo ma jakąś tam chorą urojoną wizję wspaniałego osiedla. Miłego sprzedawania, na pewno większość zdrowych psychicznie ludzi kupi fajne pyszne owoce, lepsze niż w sklepie :D. Pisz lepiej na Facebooku tam gdzie zwykle, na tych kanałach co Burbon nie zna, bo tu na forum są świry z różnymi społecznymi chorobami.

A przypomnieć, jak Ci przeszkadzała "Procesja Przez Osiedle" ? Ile było syczenia! Coś cię gryzie? Molestowanie, resortowysynek, takie wychowanie... Czemu tak?

znasiek
Posty: 252
Rejestracja: 17 lut 2018, 23:53
Lokalizacja: Avia

Re: Owoce i warzywa z dostawą do domu

Postautor: znasiek » 15 lip 2019, 13:31

Brunon K. pisze: A przypomnieć, jak Ci przeszkadzała "Procesja Przez Osiedle" ? Ile było syczenia! Coś cię gryzie? Molestowanie, resortowysynek, takie wychowanie... Czemu tak?

Hehe ale atak, nie osłabiaj mnie, gwoli ścisłości, obok mojego bloku procesja nie przechodziła, a na innym forum napisałem że też nie byłbym zachwycony gdyby przeszła i nie widzę w tym nic złego, lubię relax w miejscu do tego przeznaczonym czyli domu. Posłuchać i pośpiewać mogę w Kościele.



Wróć do „Avia 7 (etap VII) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości