Furtka do klatki C / brak samodomykacza - Avia 7

Forum dla osób, które zamierzają kupić mieszkanie lub zamieszkają w budynku Avia 7 Budimex'u w krakowskich Czyżynach.
s0ull
Posty: 41
Rejestracja: 18 mar 2017, 15:26

Furtka do klatki C / brak samodomykacza - Avia 7

Postautor: s0ull » 24 lis 2019, 18:05

Drodzy sąsiedzi,
Jestem ciekaw czy kogoś jeszcze zastanawia kwestia braku samodomykacza przy furtce do klatki C w naszym bloku? Wszystkie inny furtki, przy wszystkich innych blokach taki mechanizm posiadają, a u nas brak - skutkiem czego furtka jest wiecznie otwarta, przez co wchodzi kto chce i kiedy chce - w szczególności mamy przez to plagę ulotkarzy. Kilkukrotnie dopytywałem o to zarządcę od marca (!) tego roku i za każdym razem wymówka jest ta sama - „będzie zrobione, ale najpierw Budimex musi naprawić usterkę furtki w ramach reklamacji” (która to reklamacja rzekomo została już im zgłoszona). Nie przypuszczałem, że rozpatrywanie jakiejkolwiek reklamacji może trwać 7 miesięcy (!!!), gdzie w tym czasie nie widać ŻADNEGO postępu w rzeczonej sprawie. Czy ktoś coś wie więcej na ten temat?
Dobrego wieczoru.

Wróć do „Avia 7 (etap VII) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości