Zapytanie: Do czego będą służyły filary pomiędzy blokiem ''D'' i ''A'' - Bieńczycka od Murapol

Forum osiedla Murapolu przy ul. Bieńczyckiej dla osób, które zamierzają kupić lub kupiły nowe mieszkanie w Czyżynach od tego dewelopera.
Jasiu500
Posty: 13
Rejestracja: 20 cze 2016, 7:14

Re: Zapytanie: Do czego będą służyły filary pomiędzy blokiem ''D'' i ''A'' - Bieńczycka od Murapol

Postautor: Jasiu500 » 10 sie 2018, 8:09

To tak zostaje, nie będzie tam żadnej reklamy. Ma to stanowić optyczne wydłużenie elewacji D i E. Wynika to z zapisów WZ, które mówią że w nowo projektowanych osiedlach elewacje budynków od głównego ciągu komunikacyjnego mają mieć zbliżoną długość.

ROMA
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2018, 13:49

Re: Zapytanie: Do czego będą służyły filary pomiędzy blokiem ''D'' i ''A'' - Bieńczycka od Murapol

Postautor: ROMA » 10 sie 2018, 21:37

Jestem właścicielką mieszkania w bloku E i powiem :przeraża mnie ta konstrukcja!!!

ewaanna
Posty: 22
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:07

Re: Zapytanie: Do czego będą służyły filary pomiędzy blokiem ''D'' i ''A'' - Bieńczycka od Murapol

Postautor: ewaanna » 10 sie 2018, 23:50

Rzeczywiście na planie PZT który mam, jest napisane Długość elewacji budynku A 32 m, Długość elewacji budynku B 37,61 m. Nie rozumiałam o co chodzi bo bloki są węższe. Ale teraz jak się przyjrzałam to na planie są wrysowane te "ramy" tylko umieszczone są na drugim końcu bloku, w stronę Carrefoura. Nawet tak samo na siebie zachodzą. W naturze zostały przeniesione na stronę od ulicy.
Nie da się załączyć tego planu bo to pdf.
No cóż, będzie łatwo wytłumaczyć gościom jak znaleźć nasz blok, ten gdzie stoi takie dzieło sztuki... ;)


Greg16
Posty: 13
Rejestracja: 09 sie 2018, 10:05

Re: Zapytanie: Do czego będą służyły filary pomiędzy blokiem ''D'' i ''A'' - Bieńczycka od Murapol

Postautor: Greg16 » 12 sie 2018, 17:39

Piękne to i praktyczne. Osoba, która to projektowała na pewno byłaby prze szczęśliwa mając obok balkonu takie metalowe rusztowanie.

maan
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2018, 10:27

Re: Zapytanie: Do czego będą służyły filary pomiędzy blokiem ''D'' i ''A'' - Bieńczycka od Murapol

Postautor: maan » 12 sie 2018, 21:13

Dzisiaj konstrukcja ukończona, naprawdę nie wiem do czego to może służyć
Obrazek

ewaanna
Posty: 22
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:07

Re: Zapytanie: Do czego będą służyły filary pomiędzy blokiem ''D'' i ''A'' - Bieńczycka od Murapol

Postautor: ewaanna » 17 sie 2018, 21:48

Dowiedziałam się że to nie będzie żadna reklama. Te ramy to statywy na których będą nasadzone ozdobne pnącza. To dobra wiadomość, o wiele lepiej niż reklama :D

ewaanna
Posty: 22
Rejestracja: 25 sty 2018, 19:07

Re: Zapytanie: Do czego będą służyły filary pomiędzy blokiem ''D'' i ''A'' - Bieńczycka od Murapol

Postautor: ewaanna » 18 sie 2018, 0:26

Na stronie Murapolu pojawiła się ta fotka, rozwiewająca wątpliwości


bianka.solderini
Posty: 22
Rejestracja: 15 cze 2018, 16:06

Re: Zapytanie: Do czego będą służyły filary pomiędzy blokiem ''D'' i ''A'' - Bieńczycka od Murapol

Postautor: bianka.solderini » 25 gru 2018, 14:04

ta konstrukcja, wygląda trochę jak ułatwienie dla złodzieja :D, wiecie, żeby było łatwiej wejść i wyjść



Wróć do „Osiedle Bieńczycka Murapol - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość