Brak ciepłej wody i ogrzewania na osiedlu Murapol Bieńczycka w Krakowie

Forum osiedla Murapolu przy ul. Bieńczyckiej dla osób, które zamierzają kupić lub kupiły nowe mieszkanie w Czyżynach od tego dewelopera.
Wiktoria
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2016, 3:52

Brak ciepłej wody i ogrzewania na osiedlu Murapol Bieńczycka w Krakowie

Postautor: Wiktoria » 28 wrz 2017, 8:09

Czy ktoś wie kiedy zostanie włączona ciepła woda i ogrzewania, od wczoraj wydzwaniam do mpec i dostaje sprzeczne odpowiedzi oraz odsylaja mnie na numery które nie istnieją

Nowy
Posty: 804
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:04

Re: Brak ciepłej wody i ogrzewania na osiedlu Murapol Bieńczycka w Krakowie

Postautor: Nowy » 28 wrz 2017, 12:51

Rozumem, że wszystkie zawory przy mieszkaniu masz odkręcone i to nie jest problem z nimi? Ogólnie w całej okolicy ostatnio jakieś problemy z ogrzewaniem. Nie wiem co ten MPEC, przecież sporo się im płaci za to, żeby mieć ciepło w mieszkaniu, kiedy zimno za oknami :/

Wiktoria
Posty: 13
Rejestracja: 05 kwie 2016, 3:52

Re: Brak ciepłej wody i ogrzewania na osiedlu Murapol Bieńczycka w Krakowie

Postautor: Wiktoria » 28 wrz 2017, 13:41

Tak wszystko mam odkręcone, a tylko ja nie mam wody i ogrzewania ? Dostałam informacje od MPEC że woda i ogrzewanie będzie jutro rano wie super :/


Hucianka
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2017, 21:08

Re: Brak ciepłej wody i ogrzewania na osiedlu Murapol Bieńczycka w Krakowie

Postautor: Hucianka » 28 wrz 2017, 21:18

Udało mi się dodzwonić dzisiaj po 8 i poinformowano mnie że ciepła woda powinna być dzisiaj wieczorem. Niestety jak nie było tak, nie ma. Miejmy nadzieję, że chociaż jutro rano będzie. Ma to ponoć związek jakąś awarią w Carrefour...



Wróć do „Osiedle Bieńczycka Murapol - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość