Po spotkaniu wspólnoty 26.03 / w tym kwestia zmiany zarządcy - Bieńczycka Murapol

Forum osiedla Murapolu przy ul. Bieńczyckiej dla osób, które zamierzają kupić lub kupiły nowe mieszkanie w Czyżynach od tego dewelopera.
kdft2
Posty: 33
Rejestracja: 25 mar 2016, 10:58

Po spotkaniu wspólnoty 26.03 / w tym kwestia zmiany zarządcy - Bieńczycka Murapol

Postautor: kdft2 » 06 kwie 2018, 23:30

Dobry wieczór,

czy ktoś obecny na spotkaniu mógłby po krótce przedstawić, co się wydarzyło? Oświadczenie Adremu traktuję z pewnym dystansem, jako strony, która ma najwięcej do stracenia. Jednocześnie ewentualną wersję zdarzeń A.S. Nieruchomości mógłbym przeczytać dla równowagi, ale (nie)wiary dawałbym tyle samo. Ów podmiot bym prosił o zaprezentowanie się, jako że krytykowanie poprzednika i nawoływanie do "buntu" nijak nie świadczą o jakości przedmiotowych usług tj. zarządzania nieruchomościami. Dopóki myślałem, że ruch w tym kierunku pochodził od zwykłego / zwykłych mieszkańców traktowałem go jako nerwową, lecz wartą rozważenia sugestię. W zaistniałych okolicznościach wyczuwam tylko obrzucanie się błotem dwóch firm walczących o zyski. Z poważaniem, Konrad

P.S. Na zebraniu nie byłem, gdyż preferuję głosowania przez internet i mam nadzieję, że będzie mi dane, o co dopytuję Adrem. Po prawdzie też nie chciałem się denerwować pieniactwem, co jednostronna relacja w/w zarządcy zdaje się potwierdzać.

Wróć do „Osiedle Bieńczycka Murapol - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości