Murapol Bieńczycka w Krakowie - blok 15D - Witam sąsiadów

Forum osiedla Murapolu przy ul. Bieńczyckiej dla osób, które zamierzają kupić lub kupiły nowe mieszkanie w Czyżynach od tego dewelopera.
ciupaks
Posty: 6
Rejestracja: 02 lip 2018, 15:14

Re: Murapol Bieńczycka w Krakowie - blok 15D - Witam sąsiadów

Postautor: ciupaks » 23 sie 2018, 13:40

@Greg16 właśnie po to napisałam ten post, co reszta z tym zrobi, to już ich wola ;)

smiesznylolek
Posty: 38
Rejestracja: 11 lip 2018, 19:17

Re: Murapol Bieńczycka w Krakowie - blok 15D - Witam sąsiadów

Postautor: smiesznylolek » 23 sie 2018, 14:45

A co do tych głowic, to co jest ważniejsze umowa czy ustawa? :) Gość który z nami odbierał tez zwrócił na to uwagę ale jakoś szczególnie się tego nie czepialiśmy

A co do części wspólnych to u nas na balkonie, na z barierek wypadały te zaślepki, były troche przemalowane i powykrzywiane. Kamil nam powiedział że to jest cześć wspólna i trzeba to załatwiać z zarządcą. Ale co nas to obchodzi, chyba że to zarządca odbierał wcześniej te części wspólne, to niech teraz na własny koszt wymiana te żarówki i zaślepki itp.

A co do tynków, u nas w niektórych miejsach były pęcherze jak się wcisnęło palcem to robiły się dziury, Kamil nam powiedział że "jak to zgłosimy to poprawią tak że bedzie gorzej" LOL

maan
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2018, 10:27

Re: Murapol Bieńczycka w Krakowie - blok 15D - Witam sąsiadów

Postautor: maan » 23 sie 2018, 15:35

Ja zgłaszałem brudna elewacje i porysowana płytę na balkonie i przyjęli normalnie. Nie wiem co to za gość ale straszna robił łaskę, że przyjmuje reklamacje. Jak poprawią i będzie źle to zgłosisz jeszcze raz i niech naprawiają do skutku. Za to w końcu płacimy i coś wymagamy. Gość się zachowuje jak typowy handlarz samochodami to tak ma być, ja nie wiem skąd się to wzięło i będzie Pan zadowolony.
Co do głowic to i tak w planach mieliśmy w planach założyć programowalne wiec nie wiem czy jest sens się o to upominać bo jak uda się coś ugrać to i tak pojadą po kosztach.
Ale o oświetleniu na kolejnym odbiorze na pewno wspomnę.



Wróć do „Osiedle Bieńczycka Murapol - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości