[Bud. B] Kratka wentylacyjna w kuchni i jej rozmiar - Murapol Bieńczycka

Forum osiedla Murapolu przy ul. Bieńczyckiej dla osób, które zamierzają kupić lub kupiły nowe mieszkanie w Czyżynach od tego dewelopera.
smiesznylolek
Posty: 38
Rejestracja: 11 lip 2018, 19:17

[Bud. B] Kratka wentylacyjna w kuchni i jej rozmiar - Murapol Bieńczycka

Postautor: smiesznylolek » 25 lip 2018, 16:47

maan pisze:Udało nam się zobaczyć mieszkanie mniej więcej wygląda tak jak na poniższych zdjęciach.
Jest parę niedoróbek oraz nieprzemyślanych rzeczy które będzie trzeba zmienić np. skrzynka z bezpiecznikami na ścianie przy wejściu zamiast nad drzwiami.
Również ściany jeszcze nie są do końca wyschnięte. W środę 18.07 będzie można się dowiadywać już o terminy ostatecznych odbiorów.

Mam pytanie, czy masz może gdzieś zapisane położenie tej kratki wentylacyjnej w kuchni oraz jej wymiar? Jeśli tak to bardzo bym prosił żebyś mi podał, chodzi o tą bardziej po prawej, plastikową

TestAcc
Posty: 12
Rejestracja: 25 cze 2018, 10:51

Re: [Bud. B] Kratka wentylacyjna w kuchni i jej rozmiar - Murapol Bieńczycka

Postautor: TestAcc » 31 lip 2018, 11:01

Mogę Ci podesłać zdjęcie tej kratki z mojego mieszkania jeśli chcesz. Dokładnych wymiarów nie znam.

smiesznylolek
Posty: 38
Rejestracja: 11 lip 2018, 19:17

Re: [Bud. B] Kratka wentylacyjna w kuchni i jej rozmiar - Murapol Bieńczycka

Postautor: smiesznylolek » 31 lip 2018, 11:27

Chodzi mi przede wszystkim o jej ułożenie od sufitu i ściany, bo chcemy mieć meble praktycznie pod sufit i muszę pokombinować co z nią zrobić:)
Jakiś moderator wydzielił ten wpis jako nowy temat, chodziło mi o ułożenie tej kratki w tych mieszkaniach
mieszkanie.png
mieszkanie.png (48.42 KiB) Przejrzano 3943 razy


globek
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2018, 9:59

Re: [Bud. B] Kratka wentylacyjna w kuchni i jej rozmiar - Murapol Bieńczycka

Postautor: globek » 28 wrz 2018, 9:59

łatwiej by by było gdyby były wymiary dokładen :)



Wróć do „Osiedle Bieńczycka Murapol - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość