Sposób wykończenia sufitów w nowych mieszkaniach od Murapol - os. Bieńczycka

Forum osiedla Murapolu przy ul. Bieńczyckiej dla osób, które zamierzają kupić lub kupiły nowe mieszkanie w Czyżynach od tego dewelopera.
Xxxx
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2018, 20:27

Re: Sposób wykończenia sufitów w nowych mieszkaniach od Murapol - os. Bieńczycka

Postautor: Xxxx » 28 sie 2018, 9:06

Czy ktoś wie czy stropy są pokryte jakimś srodkiem przeciw adhezyjnym który zmniejsza przyczepność tynku/szpachli do podłoża?
Pytam poniważ czasami stropy są pokrywane takim środkiem żeby nie przylegały do formy podczasa produkcji i nie wiem czy sufit ten jest natłuszczony takim środkiem i czy nie trzeba tego jakoś usuwać mechanicznie.

smiesznylolek
Posty: 38
Rejestracja: 11 lip 2018, 19:17

Re: Sposób wykończenia sufitów w nowych mieszkaniach od Murapol - os. Bieńczycka

Postautor: smiesznylolek » 28 sie 2018, 10:04

nie mam pojęcia, ale jak się dowiesz to daj znać.
A jak tam w ogóle u was sufity? bo u nas akurat nie były równe

aneta.m
Posty: 19
Rejestracja: 11 lis 2017, 15:05

Re: Sposób wykończenia sufitów w nowych mieszkaniach od Murapol - os. Bieńczycka

Postautor: aneta.m » 28 sie 2018, 12:23

u mnie tez nie byly rowne. Roznica poziomow 1cm pomiedzy plytami. Maja to niby poprawic, ale szczerze nie sadze, ze cokolwiek z tym zrobia.


Greg16
Posty: 13
Rejestracja: 09 sie 2018, 10:05

Re: Sposób wykończenia sufitów w nowych mieszkaniach od Murapol - os. Bieńczycka

Postautor: Greg16 » 28 sie 2018, 14:06

aneta.m pisze:u mnie tez nie byly rowne. Roznica poziomow 1cm pomiedzy plytami. Maja to niby poprawic, ale szczerze nie sadze, ze cokolwiek z tym zrobia.

Jestem bardzo ciekawy jak to poprawią. Jak ktoś już coś będzie działał z sufitem to zdjęcia i wskazówki dotyczące wykończenia mile widziane!

Paulagie
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2018, 13:37

Re: Sposób wykończenia sufitów w nowych mieszkaniach od Murapol - os. Bieńczycka

Postautor: Paulagie » 28 sie 2018, 14:39

My działamy już z sufitem, dzisiaj zagruntowalismy i wypełniliśmy łączenia klejem gipsowym jutro działamy dalej :)

Xxxx
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2018, 20:27

Re: Sposób wykończenia sufitów w nowych mieszkaniach od Murapol - os. Bieńczycka

Postautor: Xxxx » 28 sie 2018, 15:00

Czym gruntujecie sufit? Czyściliście sufit przed gruntowaniem jakos?

Paulagie
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2018, 13:37

Re: Sposób wykończenia sufitów w nowych mieszkaniach od Murapol - os. Bieńczycka

Postautor: Paulagie » 28 sie 2018, 15:28

Gruntowaliśmy knauf betokontakt (fachowiec stwierdził ze jest rewelacja) a sufit oczyszczał szpachelką
Ostatnio zmieniony 28 sie 2018, 15:29 przez Paulagie, łącznie zmieniany 1 raz.


smiesznylolek
Posty: 38
Rejestracja: 11 lip 2018, 19:17

Re: Sposób wykończenia sufitów w nowych mieszkaniach od Murapol - os. Bieńczycka

Postautor: smiesznylolek » 28 sie 2018, 19:56

Paulagie pisze:Gruntowaliśmy knauf betokontakt (fachowiec stwierdził ze jest rewelacja) a sufit oczyszczał szpachelką

A co robicie z sufitem? Kleicie płyty?

Paulagie
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2018, 13:37

Re: Sposób wykończenia sufitów w nowych mieszkaniach od Murapol - os. Bieńczycka

Postautor: Paulagie » 29 sie 2018, 7:17

Na sufit nakładamy tynk gipsowy, żeby wyglądał tak jak ściany. Mamy psa i gładzie to zły pomysł, po za tym nie chcemy tracić na wysokości pomieszczenia :)

mordredo
Posty: 94
Rejestracja: 03 kwie 2017, 20:52
Lokalizacja: Kraków

Re: Sposób wykończenia sufitów w nowych mieszkaniach od Murapol - os. Bieńczycka

Postautor: mordredo » 29 sie 2018, 7:43

Zainteresujcie się gruntem szczepnym, powinien załatwić sprawę.

Paulagie pisze:Mamy psa i gładzie to zły pomysł


:?: Yyyy...co ma jedno do drugiego? przepraszam, nie pytam prześmiewczo, sam posiadam psa i niedługo będę wykańczał mieszkanie i to stwierdzenie mnie zaintrygowało :) ;)



Wróć do „Osiedle Bieńczycka Murapol - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości