Ponowne odbiory mieszkań / poprawki mieszkaniach - os. Bieńczycka

Forum osiedla Murapolu przy ul. Bieńczyckiej dla osób, które zamierzają kupić lub kupiły nowe mieszkanie w Czyżynach od tego dewelopera.
maan
Posty: 22
Rejestracja: 10 lip 2018, 10:27

Re: Ponowne odbiory mieszkań / poprawki mieszkaniach - os. Bieńczycka

Postautor: maan » 04 wrz 2018, 7:37

Jak odbierasz klucze to już pozamiatane, chyba ze masz coś tak jak my zgłoszone na balkonie(porysowane barierki) co niby jest częścią wspólną to możesz odebrać a potem w innym terminie Ci usuną. Odbierając mieszkanie akceptujesz jego stan w jakim go odbierasz.

paula
Posty: 7
Rejestracja: 03 paź 2016, 22:17

Re: Ponowne odbiory mieszkań / poprawki mieszkaniach - os. Bieńczycka

Postautor: paula » 05 wrz 2018, 9:09

U nas sytuacja wygląda następująco: odebraliśmy klucze do mieszkania mimo kilku usterek m.in. porysowana rama okna, brak kąta prostego (ekipa ma sprawdzić czy mieści się to w normie) i około piątku dostaniemy odpowiedź. Mamy klucze tylko do dolnego zamka, natomiast drugi zestaw kluczy posiada jeszcze Murapol aby usunąć usterki.

jagodabb
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2018, 15:35

Re: Ponowne odbiory mieszkań / poprawki mieszkaniach - os. Bieńczycka

Postautor: jagodabb » 15 wrz 2018, 15:41

Ja do tej pory nie odebrałam, bo mój przedstawiciel dewelopera jest ciągle nieobecny. Też mam ekipę umówioną na przesuwanie ścianki, ale dalej wychodzą niezgodności. Czy ktoś z was widział projekt architektoniczno-budowlany lub powykonawczy? Interesuje mnie instalacja kanalizacyjna. Odpływ wanny i umywali zrobili zgodnie z wizualizacją, a le na toaletę to już olali sprawę i zrobili przy samym kanale, 1m dalej niż dopływ wody.

Jaką rekompensatę dostałeś?


smiesznylolek
Posty: 38
Rejestracja: 11 lip 2018, 19:17

Re: Ponowne odbiory mieszkań / poprawki mieszkaniach - os. Bieńczycka

Postautor: smiesznylolek » 18 wrz 2018, 7:49

Ja w sumie odbierałem mieszkanie 3 razy, za 3cim razem zostały 3 usterki - niedomykająca się klapka od odciągu, źle spasowane listwy przy oknach i porysowane szyby. Miałem obiecane że to poprawią, odebrałem mieszkanie bo chciałem załatwić jak najszybciej prąd, wczoraj byłem na mieszkaniu i się miło zdziwiłem bo usterki zostały poprawione - mimo że mieszkanie odebrałem



Wróć do „Osiedle Bieńczycka Murapol - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości