Nieprzyjemny zapach wody / chemiczny zapach wody z kranu - os. Bieńczycka

Forum osiedla Murapolu przy ul. Bieńczyckiej dla osób, które zamierzają kupić lub kupiły nowe mieszkanie w Czyżynach od tego dewelopera.
Marcelina
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2018, 11:11

Nieprzyjemny zapach wody / chemiczny zapach wody z kranu - os. Bieńczycka

Postautor: Marcelina » 08 lis 2018, 11:17

Cześć wszystkim,
Czy u Was w mieszkaniach też woda zalatuje jakimś chemicznym zapachem? Nie wiem czy to chlor czy coś innego ale czasami śmierdzi i to bardzo. Wcześniej mieszkałam w innej części Krakowa i się z tym nie spotkałam. Chciałam zapytać jak to u Was wygląda. Mieszkam w 15C.

Kozzd
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2018, 23:07

Re: Nieprzyjemny zapach wody / chemiczny zapach wody z kranu - os. Bieńczycka

Postautor: Kozzd » 13 lis 2018, 18:34

W 15E też śmierdzi chlorem, ale wcześniej nie korzystałam z ciepłej wody miejskiej, więc nie wiem czy tak powinno być

Paula94
Posty: 5
Rejestracja: 28 sie 2018, 21:11

Re: Nieprzyjemny zapach wody / chemiczny zapach wody z kranu - os. Bieńczycka

Postautor: Paula94 » 13 lis 2018, 20:54

W 15e jest to samo. Mieszkam od 5 lat w Krakowie. Wynajmowalam co roku inne mieszkanie i chyba taki 'zapach' czulam zaraz po przeprowadzce do Krakowa ale dlugo go nie czulam, az do teraz.


MarcinJ
Posty: 103
Rejestracja: 04 sie 2015, 23:43

Re: Nieprzyjemny zapach wody / chemiczny zapach wody z kranu - os. Bieńczycka

Postautor: MarcinJ » 15 lis 2018, 0:10

Mam nadzieję, że to jest tak, że śmierdząca woda w bloku jest tylko na początku, kiedy jeszcze instalacja nie zdążyła się odpowiednio "przepłukać". Może znaczenia ma tu jeszcze liczba mieszkańców zamieszkujących blok. Jeżeli na początku mieszka w nim na stałe mniej osób, to woda w rurach ma mniejszą cyrkulację, siedzi w nich dłużej i może przesiąka takimi zapachami. Ja myślę, że za jakiś czas woda przestanie mieć taki zapach. Z tego, co o słyszałem od znajomych, to nie jest rzadki problem i zdarza się także na innych inwestycjach.



Wróć do „Osiedle Bieńczycka Murapol - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość