Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 12 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
PioPio
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2018, 21:12

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: PioPio » 15 lut 2019, 20:06

Arav pisze:
PioPio pisze:Witam
Czego tu się spodziewać po takich rejestracjach przecież do stodoły wjeżdżało u siebie pod domem.
.

Bo jak powszechnie wiadomo żaden rodowity Krakus nigdy w życiu nie zaparkował tam gdzie nie wolno. To pewnie dzięki tej błekitnej krwi która płynie w potomkach Króla Kraka.

Prdl .. to miasto jeszcze długo nie będzie normalne. Głównie dzięki ów szlachcicom rodem z Wawelu...

Arav nie zrozum mnie źle,wiem że nie wszyscy ludzie z poza miasta nie mają wstydu(nie wrzucam wszystkich do jednego worka,) ale popatrz na całe osiedle niestety większość samochodów które parkują np.na trawnikach czy tak jak na załączonym zdjęciu mają rejestracje które mówią same za siebie, i niestety jest tego co najmniej 80%. A trzeba niestety powiedzieć że kulturę się z domu wynosi nawet w przypadku parkowania.Niektórzy jak by mogli to by do klatki schodowej wjechali,
Jedyne co mi przychodzi do głowy dlaczego te osoby tak parkują byle pod blokiem to chyba strach przed przejściem w godzinach wieczornych po osiedlu.

PS.Często wracam późno do domu i jeszcze nigdy nie miałem problemu żeby zostawić samochód max.300m od naszego bloku,czyli w okolicach parku dla piesków.
I nie jestem rodowitym Krakusem tylko Nowohucianinem.......

bartes
Posty: 60
Rejestracja: 03 paź 2016, 15:28

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: bartes » 15 lut 2019, 20:43

Arav, nie karm proszę trolla. Pardon, Wielce Szanownego Nowohucianina, z Królewskiej, Szlacheckiej Nowej Huty gdzie 70 lat temu się krowy pasły ;)

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: gucio » 15 lut 2019, 21:10

bartes pisze:Arav, nie karm proszę trolla. Pardon, Wielce Szanownego Nowohucianina, z Królewskiej, Szlacheckiej Nowej Huty gdzie 70 lat temu się krowy pasły ;)

Bartles nie Pieprz głupot bo 100 lat temu wszędzie się pasły krowy świnie i inne zwierzęta bo Krak był wsią tylko dawno temu był zamek i fosa i podobno Barbakan A tak tm były tylko pastwiska


bartes
Posty: 60
Rejestracja: 03 paź 2016, 15:28

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: bartes » 15 lut 2019, 21:59

gucio pisze:Bartles nie Pieprz głupot bo 100 lat temu wszędzie się pasły krowy świnie i inne zwierzęta bo Krak był wsią tylko dawno temu był zamek i fosa i podobno Barbakan A tak tm były tylko pastwiska

Czyli potwierdzasz te głupoty? :)

PioPio
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2018, 21:12

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: PioPio » 15 lut 2019, 22:09

bartes pisze:
gucio pisze:Bartles nie Pieprz głupot bo 100 lat temu wszędzie się pasły krowy świnie i inne zwierzęta bo Krak był wsią tylko dawno temu był zamek i fosa i podobno Barbakan A tak tm były tylko pastwiska

Czyli potwierdzasz te głupoty? :)

Pan Bartles no nowoczesny Krakus i pewnie żałuje że musiał zamieszkać w Hucie w której biegały krówki,heheh ale beka.

olga
Posty: 35
Rejestracja: 05 cze 2018, 22:40

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: olga » 17 lut 2019, 0:00

Pan Bartes to ogólnie jest jakimś trollem internetowym na forum, który lubi prowokować dyskusje

bartes
Posty: 60
Rejestracja: 03 paź 2016, 15:28

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: bartes » 17 lut 2019, 8:50

olga pisze:Pan Bartes to ogólnie jest jakimś trollem internetowym na forum, który lubi prowokować dyskusje

Pan Bartes zwyczajnie lubi wyszydzać głupotę kiedy taką widzi (Przy okazji możesz Olgo zrezygnować z Pana, poza forum jesteśmy na ty ;) ).
Jednak ok, jeżeli większość chce tę dyskusję kontynuować w duchu bezmyślnego hejtu i szowinizmu to ja przepraszam, że przeszkodziłem i pokornie uciekam. Wróćcie do ustalania ile procent parkujących nie tam gdzie trzeba ma rejestrację nie KR, na pewno będzie to kluczowy krok do uporządkowania problemu z parkowaniem w okolicy ;)


olga
Posty: 35
Rejestracja: 05 cze 2018, 22:40

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: olga » 18 lut 2019, 1:17

bartes pisze:
olga pisze:Pan Bartes to ogólnie jest jakimś trollem internetowym na forum, który lubi prowokować dyskusje

Pan Bartes zwyczajnie lubi wyszydzać głupotę kiedy taką widzi (Przy okazji możesz Olgo zrezygnować z Pana, poza forum jesteśmy na ty ;) ).
Jednak ok, jeżeli większość chce tę dyskusję kontynuować w duchu bezmyślnego hejtu i szowinizmu to ja przepraszam, że przeszkodziłem i pokornie uciekam. Wróćcie do ustalania ile procent parkujących nie tam gdzie trzeba ma rejestrację nie KR, na pewno będzie to kluczowy krok do uporządkowania problemu z parkowaniem w okolicy ;)

Ok :) sama nie cierpię ludzkiej głupoty i uważam, że z nią i z brakiem szacunku należy walczyć. Przegłosowana strefa zamieszkania to duży sukces

nikolaus
Posty: 41
Rejestracja: 27 mar 2017, 10:56

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: nikolaus » 25 lut 2019, 12:15

Panowie właśnie przyjechali montować oznakowanie strefy zamieszkania przy Orlińskiego 12. Problem w tym, że na miejscu dla niepełnosprawnych, na którym trzeba namalować znaki poziome stoi zaparkowane auto. Może kto kojarzy właściciela?

Obrazek

Orlinskiego122018
Posty: 12
Rejestracja: 24 paź 2018, 16:58

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: Orlinskiego122018 » 06 mar 2019, 23:44

Strefa zamieszkania nie jest do końca rozwiązaniem tego problemu. Macie jakieś jeszcze pomysły na te . osoby, które parkują pod blokiem?



Wróć do „Orlińskiego 12 (etap VIII) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości