Wpis do księgi wieczystej - czy ktoś już dostał list z sądu - Orlińskiego 12

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 12 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
PioPio
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2018, 21:12

Re: Wpis do księgi wieczystej - czy ktoś już dostał list z sądu - Orlińskiego 12

Postautor: PioPio » 26 lis 2018, 4:53

Cześć sąsiedzi.
Mam pytanko:
Do 9 mięsięcy od odbioru mieszkania powinniśmy dostać potwierdzenie z sądu o uprawomocnieniu się wpisu hipoteki i taki dokument trzeba dostarczyć do banku( celem zmniejszenia raty kredytu) Czy ktoś z was otrzymał już potwierdzenie z sądu?
Czy ewentualnie mam dzwonić na numery kontaktowe z wcześniejszego postu?

Z góry dziękuje za odpowiedź

Arav
Posty: 424
Rejestracja: 15 paź 2016, 22:01

Re: Wpis do księgi wieczystej - czy ktoś już dostał list z sądu - Orlińskiego 12

Postautor: Arav » 26 lis 2018, 10:56

Z tego co wiem to wiekszosc osob juz w okolicach lipca/sierpnia dostala pisma z sądu. Lepiej tam dzwonić i dopytywać...

PioPio
Posty: 12
Rejestracja: 20 lut 2018, 21:12

Re: Wpis do księgi wieczystej - czy ktoś już dostał list z sądu - Orlińskiego 12

Postautor: PioPio » 27 lis 2018, 0:56

Arav pisze:Z tego co wiem to wiekszosc osob juz w okolicach lipca/sierpnia dostala pisma z sądu. Lepiej tam dzwonić i dopytywać...

Dzięki Arav za odpowiedź zadzwonię tam jutro.


toolpusher
Posty: 86
Rejestracja: 26 paź 2016, 12:18

Re: Wpis do księgi wieczystej - czy ktoś już dostał list z sądu - Orlińskiego 12

Postautor: toolpusher » 02 gru 2018, 8:52

U mnie w banu było tak że po otrzymaniu zawiadomienia o wpisie do hipoteki trzeba było poczekać na uprawomocnienie chyba 14 dni i tyle. Nie trzeba było żadnego innego pisma poza tym zawiadomieniem



Wróć do „Orlińskiego 12 (etap VIII) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości