Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 12 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
pabistp
Posty: 20
Rejestracja: 10 wrz 2018, 12:48

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: pabistp » 14 mar 2019, 14:48

Arav pisze:Ja tylko mam nadzieje ze Pan ktory na zebraniu chwalil sie ze sam ma miejsce parkingowe na zewnatrz oraz ze on sam bardzo czesto dzwonil na Straz Miejska i zglaszal zle zaparkowane samochody - mam nadzieje ze nie zapominal doniesc na samego siebie ze kupil 1 miejsce parkingowe do parkowania rownoleglego a sam staje na nim 2 samochodami w sposob prostopadly przez co tyly samochodow wystaja na droge dojazdowa do parkingu podziemnego i blokuja do niego dostep ( o ktory to tak gorliwie ow wlasciciel walczyl). W innym przypadku bylby to szczyt hipokryzji. No ale jak powszechnie wiadomo... cudze bledy widzi sie latwiej niz swoje....


ARAV widzę ze do mnie pijesz. Pan który ma to miejsce, pierwsze od prawej mieszka poza Krakowem, więc na pewno nie dzwoni na SM, bo tu nie mieszka :lol: Ja wynajmuje to miejsce, nie byłem na zebraniu, więc nie wiem co za pierdoły opowiadasz, może coś ci się pomyliło. Gwarantuje Ci, że mimo że nagminnie na początku ktos mi parkował na miejscu za które de facto płaciłem nigdy nie zadzwoniłem na SM ani na policję, brzydzę sie donosicielstwem ;] to praktyki z komuny ;)
A zaparkować w ten sposób, jeśli nie zauważyłes, zdarzyło mi sie pierwszy raz, potrzeba chwili - może zatrudnimy cię jako stróza osiedla, tego co robisz nie będziesz musiał robić za darmo :D :D:D:D

Arav
Posty: 424
Rejestracja: 15 paź 2016, 22:01

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: Arav » 14 mar 2019, 15:01

Ależ skądże - wiem że mamy tutaj lepszych stróży, ja to nawet nie znam numeru na SM :( Cała ta rozmowa nie ma sensu... moim celem było jedynie delikatne zwrócenie uwagi na zaistniałą sytuację zwłaszcza w kontekście planów budowy szlabanu czy innego kopania fosy tak żeby przypadkiem nikt nie podjechał pod blok. Nie dajmy się zwariować i nie róbmy z naszego bloku getta ... bo i tak już nasze osiedle jest tak nazywane....

nikolaus
Posty: 41
Rejestracja: 27 mar 2017, 10:56

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: nikolaus » 14 mar 2019, 15:36

Arav pisze:Cała ta rozmowa nie ma sensu...

Widać w jednej kwestii możemy się dzisiaj zgodzić ;) Osiedle jest także nazywane slamsami, buracznią, siedliskiem słoików, cfaniaków itd. ale wiesz gdzie jest tak nazywane? W szerokopojętym "trollingu" oraz artykułach sponsorowanych przez konkurencję BDMxu - polecam więcej dystansu od internetów. Dobrze wiemy jak się tu mieszka a jak się to opisuje..

Wracając do wątku parkowania - nie znasz numeru na Straż Miejską ale jesteś bardzo żywo zainteresowany tematem od samego początku, wypisujesz jakieś dziwne posty na forum - kwitując, w wolnym tłumaczeniu, że "ja to tak obiektywnie piszę, bo ja nawet nie mam samochodu". Potem się okazuje, że nie masz ale masz zamiar mieć.. zakrawa mi to hipokryzją o której sam wspomniałeś przy okazji parkowania przez Pana od miejsca postojowego.

Getto jest tam gdzie jakaś wspólnota m. założyła sobie szlaban? Nie sądzę. Cała ta gadka to dla mnie biadolenie "jak to było super jak całe otoczernie O12 było obstawione autami" - przecież zawsze to kilka potencjalnych miejsc "koło klatki" więcej.. Niech frajerzy płacą za parkingi, ot co!

P.S. chcesz móc parkować swój bolid (nie koniecznie teraz, może być w przyszłości) lub zaprosić rodzinę co przyjedzie "autem"? Polecam zainteresować się raczej jak można w okolicy legalnie parkować - jest wiele możliwości - im bliżej budynku tym drożej..


Arav
Posty: 424
Rejestracja: 15 paź 2016, 22:01

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: Arav » 14 mar 2019, 15:47

Jestem zywo zainteresowany (jak juz zostalo tutaj przytoczone z innego watku) organizowaniem kolejnych legalnych parkingow w naszej okolicy :) Goraco popieram wszelkie pojawiajace sie pomysly zorganizowania ich w ramach BO oraz zadan Rady Dzielnicy (jeszcze inny watek na tym forum).

nikolaus
Posty: 41
Rejestracja: 27 mar 2017, 10:56

Re: Parkowanie przed budynkiem / gdzie parkować a gdzie nie - Orlińskiego 12

Postautor: nikolaus » 14 mar 2019, 15:51

Arav pisze:Jestem zywo zainteresowany (jak juz zostalo tutaj przytoczone z innego watku) organizowaniem kolejnych legalnych parkingow w naszej okolicy :) Goraco popieram wszelkie pojawiajace sie pomysly zorganizowania ich w ramach BO oraz zadan Rady Dzielnicy (jeszcze inny watek na tym forum).

Super, skupmy się na pozytywnym działaniu :)



Wróć do „Orlińskiego 12 (etap VIII) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości