Sprawy bieżące - blok Orlińskiego 12

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 12 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Arav
Posty: 424
Rejestracja: 15 paź 2016, 22:01

Sprawy bieżące - blok Orlińskiego 12

Postautor: Arav » 11 wrz 2018, 13:01

Hejka,

Zakładam temat do poruszania spraw bieżących w naszym bloku:

1. Orientuje się ktoś kiedy wreszcie znikną te osłony w windach?
2. Tak mnie wczoraj naszło na przemyślenia... że ta nasza ścianka z domofonem jest już niesamowicie wyciapana od brudnych rąk ... może dałoby się to jakoś podmalować i użyć jakiegoś nieco mniej brudzącego koloru typu: szary? Jakby nie patrzeć to miejsce to trochę "wizytówka naszego bloku" więc fajnie jakby nie straszyło... Nie jestem pewien jak to trzeba zgłosić? Zapewne zarządca musi się tym zająć tak?

all
Posty: 20
Rejestracja: 23 lip 2018, 14:48

Re: Sprawy bieżące - blok Orlińskiego 12

Postautor: all » 11 wrz 2018, 17:07

Chyba jeszcze za wcześnie na ponowne malowanie, niektórzy jeszcze kończą roboty z tego co widzę.
Jeśli chodzi o windy, mnie bardziej denerwuje, że na poszczególnych piętrach nie ma wyświetlacza, gdzie aktualnie znajduje się winda. W perspektywie czasu, taniej wyjdzie je zamontować, niż płacić za prąd, gdy większość wzywa dwie windy, bo nie wiadomo, która jest bliżej :lol:

Tommy
Posty: 257
Rejestracja: 10 lip 2016, 6:36

Re: Sprawy bieżące - blok Orlińskiego 12

Postautor: Tommy » 11 wrz 2018, 18:15

all pisze: gdy większość wzywa dwie windy, bo nie wiadomo, która jest bliżej :lol:

To co to za windy macie? U nas jest jeden przycisk na 2 windy i przyjeżdża ta, która jest bliżej.


all
Posty: 20
Rejestracja: 23 lip 2018, 14:48

Re: Sprawy bieżące - blok Orlińskiego 12

Postautor: all » 12 wrz 2018, 18:27

Nie mamy wind obok siebie, tylko po dwóch stronach klatki schodowej, naprzeciwko siebie.



Wróć do „Orlińskiego 12 (etap VIII) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość