Nieprzyjemny zapach z wentylacji, rur / dlaczego / co zrobić - Orlińskiego 12

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 12 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
olga
Posty: 35
Rejestracja: 05 cze 2018, 22:40

Nieprzyjemny zapach z wentylacji, rur / dlaczego / co zrobić - Orlińskiego 12

Postautor: olga » 17 lut 2020, 20:11

Od kilku dni wyczuwalny jest u mnie w mieszkaniu w okolicach odpływów i wentylacji (zarówno w kuchni, jak i w łazience) nieprzyjemny (ściekowy) zapach, który nasila się popołudniu. Działania "kretem" nic nie pomogły. Wentylacja byla ostatnio sprawdzana i nie ma żadnych nieprawidlowosci. Zastanawiam sie, więc czy przyczyna leży u mnie, czy może gdzieś indziej. Czy u kogoś z Was też pojawił się taki problem? Macie pomysł co mogę jeszcze z tym zrobić?

JacekSky
Posty: 33
Rejestracja: 15 lut 2018, 19:04

Re: Nieprzyjemny zapach z wentylacji, rur / dlaczego / co zrobić - Orlińskiego 12

Postautor: JacekSky » 18 lut 2020, 13:05

Hej,

Mam podobny problem natomiast w kuchni, ale związany z Paleniem papierosów przez sąsiadów w pionie. Ewidentnie ktoś używa okapu i wdmuchuje cały syf do niego a później wszytko ląduje u mnie w mieszkaniu....... 

Pewni i tak dany sąsiad tego nie odczyta ale z tego miejsca czy mogę jednak prosić szanownego sąsiada żeby tego nie robić.... zapachy gotowania jak najbardziej rozumiem ale fajek już nie....
btw: Zna ktoś jakąś fajna alternatywę do naszych białych wentylatorów ? takie co by zapach zatrzymały i cały ten syf....  ?  
Dzięki pozdr...  :oops:


Wróć do „Orlińskiego 12 (etap VIII) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości