[Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykańczeń mieszkań w Krakowie na forum - zasady

ZASADY: 1) Oferty w tym dziale zamieszczane są tylko przez użytkownika "Rekomendacja" lub administratora, inne będą usuwane. 2) Przedstawiciele firm, które w tym dziale chciałyby się znaleźć, proszeni są o kontakt z administracją forum przez e-mail: forum(małpa)noweczyzyny.com. 3) W opiniach nie podajemy informacji niepotwierdzonych oraz takich, których nie da się potwierdzić i udowodnić. || Nowy dział ma ograniczyć spam na forum oraz wprowadzić jasne zasady polecania firm i usług.
slwk
Administrator
Posty: 255
Rejestracja: 12 lip 2014, 12:55

[Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykańczeń mieszkań w Krakowie na forum - zasady

Postautor: slwk » 02 mar 2017, 21:48

Coraz częściej na forum pojawiają się pytania o ekipy wykończeniowe, fachowców od łazienek, hydraulików, płytkarzy, malarzy itd., którzy pracują w Krakowie, także w Czyżynach. Z drugiej strony pojawiają się także wpisy z ofertami różnego rodzaju prac, które często “zaśmiecają” forum, co jest dosyć kłopotliwe. Podobnie z wpisami reklamującymi meble, sklepy, rolety, telewizory i wszystko inne.

Stąd dobrze byłoby zrobić z tym porządek, a jednocześnie ułatwić kontakt potencjalnych klientów z dobrymi fachowcami, którzy mają dobre opinie i zostali już przez kogoś sprawdzeni. Jeśli ktoś ma ekipę, z której jest zadowolony, a jednocześnie chce ona być dodana na forum, to niech wyśle ona informację o tym na adres forum (małpa) noweczyzyny.com.

Warto pomyśleć, tym, żeby takie wpisu zawierały:
  • opis zakresu wykonywanych prac;
  • koszt przykładowych prac (bez materiałów) - może być zarówno koszt wykończenia całego mieszkania, jak i np. samej łazienki, szafy wnękowej, mebli kuchennych lub spraw drobniejszych, jak wymiana parapetów, malowanie itp.
  • 2-3 zdjęcia zrealizowanych prac.
  • Ponadto, tym dziale forum wpisy dodaje tylko użytkownik "Rekomendacja" i administratorzy. W inny sposób dodane tematy będą usuwane.
  • Komentarze i opinie, których nie da się potwierdzić i udowodnić lub dowodami nie poparte, będą kasowane.
To powinno wprowadzić na forum trochę porządku i jednocześnie dać możliwość znalezienia odpowiednich osób do odpowiednich prac.

Wpisy wykonywane bez zachowania opisanych powyżej zasad będą kasowane, proszę aby dodający je mieli to na uwadze.


Ostatnio przesunięty w górę 02 mar 2017, 21:48 przez: slwk.

Wróć do „Rekomendowane usługi wykończeniowe, remontowe w Krakowie - prezentracje firm i wykonawców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość