Jak długo trwa wykończenie nowego mieszkania / kiedy wprowadzka - Avia 8

Forum dla osób, które zamierzają kupić mieszkanie lub zamieszkają w budynku Avia 8 Budimex'u w krakowskich Czyżynach.
tatar
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2018, 1:13

Jak długo trwa wykończenie nowego mieszkania / kiedy wprowadzka - Avia 8

Postautor: tatar » 30 wrz 2018, 1:26

Jak idzie Wam wykańczanie nowych mieszkań w Avii 8 / ile czasu potrzeba na wykończenie nowego mieszkania wg Was? Ciekawi mnie, czy już ktoś zdążył zamieszkać w Avii 8, ale chyba pierwsze osoby będą się wkrótce wprowadzały. U mnie jeszcze sporo zostało do zrobienia niestety. Ile Wam zajmuje wykończenie mieszkania?

Neigbour
Posty: 176
Rejestracja: 11 lip 2017, 22:42

Re: Jak długo trwa wykończenie nowego mieszkania / kiedy wprowadzka - Avia 8

Postautor: Neigbour » 30 wrz 2018, 8:05

tatar pisze:Jak idzie Wam wykańczanie nowych mieszkań w Avii 8 / ile czasu potrzeba na wykończenie nowego mieszkania wg Was? Ciekawi mnie, czy już ktoś zdążył zamieszkać w Avii 8, ale chyba pierwsze osoby będą się wkrótce wprowadzały. U mnie jeszcze sporo zostało do zrobienia niestety. Ile Wam zajmuje wykończenie mieszkania?

Moja ekipa rok temu w O10 uwinela sie w 2 tygodnie (bez montarzu drzwi i paneli ale to na to pare dodatkowych godzin potrzeba).

Foster
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2018, 21:31

Re: Jak długo trwa wykończenie nowego mieszkania / kiedy wprowadzka - Avia 8

Postautor: Foster » 02 paź 2018, 9:47

U mnie roboty trwają już prawie miesiąc a jeszcze paneli nie ma ułożonych :D ale płytki, ściany pomalowane są. Było trochę przeróbek instalacji (przykład: gniazdka zamontowane w takim miejscu, że nie dałoby się założyć framugi od drzwi) + przeróbki hydrauliczne a także burzenie ściany. W sumie nie spieszy mi się z wprowadzeniem się, bo w mieszkaniach obok mnie kompletnie nic się jeszcze nie dzieje a już raz mieszkałam jako jedna z pierwszych w nowym bloku i powiem szczerze, że porządnego wypoczynku nie uświadczyłam przez jakieś pół roku :roll:


michalxg
Posty: 343
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:10

Re: Jak długo trwa wykończenie nowego mieszkania / kiedy wprowadzka - Avia 8

Postautor: michalxg » 02 paź 2018, 15:40

Neigbour pisze:
tatar pisze:Jak idzie Wam wykańczanie nowych mieszkań w Avii 8 / ile czasu potrzeba na wykończenie nowego mieszkania wg Was? Ciekawi mnie, czy już ktoś zdążył zamieszkać w Avii 8, ale chyba pierwsze osoby będą się wkrótce wprowadzały. U mnie jeszcze sporo zostało do zrobienia niestety. Ile Wam zajmuje wykończenie mieszkania?

Moja ekipa rok temu w O10 uwinela sie w 2 tygodnie (bez montarzu drzwi i paneli ale to na to pare dodatkowych godzin potrzeba).

Wszystko zależy od metrażu, zakresu prac i ilości osób w ekipie. U mnie 45m to bite trzy tygodnie dla dwóch osób (również bez podłogi o drzwi). Oczywiście można szybciej, ale gdy się kładzie „mokre na mokre”, zwłaszcza przy obecnej pogodzie wzyzysko schnie dużo dłużej niż jak u mnie pracowali w sierpniu.

Neigbour
Posty: 176
Rejestracja: 11 lip 2017, 22:42

Re: Jak długo trwa wykończenie nowego mieszkania / kiedy wprowadzka - Avia 8

Postautor: Neigbour » 03 paź 2018, 22:17

michalxg pisze:
Neigbour pisze:
tatar pisze:Jak idzie Wam wykańczanie nowych mieszkań w Avii 8 / ile czasu potrzeba na wykończenie nowego mieszkania wg Was? Ciekawi mnie, czy już ktoś zdążył zamieszkać w Avii 8, ale chyba pierwsze osoby będą się wkrótce wprowadzały. U mnie jeszcze sporo zostało do zrobienia niestety. Ile Wam zajmuje wykończenie mieszkania?

Moja ekipa rok temu w O10 uwinela sie w 2 tygodnie (bez montarzu drzwi i paneli ale to na to pare dodatkowych godzin potrzeba).

Wszystko zależy od metrażu, zakresu prac i ilości osób w ekipie. U mnie 45m to bite trzy tygodnie dla dwóch osób (również bez podłogi o drzwi). Oczywiście można szybciej, ale gdy się kładzie „mokre na mokre”, zwłaszcza przy obecnej pogodzie wzyzysko schnie dużo dłużej niż jak u mnie pracowali w sierpniu.

U mnie było mieszkanie m ale fakt ze to byl wrzesien wiec troche inna sprawa niz wykańczanie w takiej pogodzie jak jest dzisiaj za oknem...

Borysek
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2018, 17:51

Re: Jak długo trwa wykończenie nowego mieszkania / kiedy wprowadzka - Avia 8

Postautor: Borysek » 05 gru 2018, 15:24

Duże roboty zakończone, ale małego dłubania i jakiś pierdółek cały czas coś, chwili spokoju nie ma :lol:



Wróć do „Avia 8 (etap VIII) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość