Od której cisza nocna w bloku / do której można prowadzić remont - Avia 8

Forum dla osób, które zamierzają kupić mieszkanie lub zamieszkają w budynku Avia 8 Budimex'u w krakowskich Czyżynach.
tatar
Posty: 4
Rejestracja: 30 wrz 2018, 1:13

Od której cisza nocna w bloku / do której można prowadzić remont - Avia 8

Postautor: tatar » 14 lis 2018, 23:46

Hej, chciałem się Was poradzić w sprawie wykańczania nowego mieszkania, zostało mi jeszcze trochę pracy i zastanawiam się czy już ktoś mieszka i do której można prowadzić prace, żeby nikomu nie przeszkadzać. Rozumiem, jeżeli chodzi o to, o której zaczyna się cisza nocna w bloku, to standardowo jest to o 22, przy czym o ile jeszcze nikt nie mieszka, to można sobie pozwolić na późniejsze wiercenie, bo jeżeli blok jest już zasiedlony, to jasna sprawa. Choć i tak myślę, że jeżeli już się wszyscy urządzą, to chyba nie będzie sensu już nic głośnego robić nawet po 20, bo wiadomo, pojawią się też dzieci, a one chodzą wcześnie spać. Jak to widzicie, do której można prowadzić głośne prace remontowe w bloku?

pawel4991
Posty: 22
Rejestracja: 14 wrz 2018, 12:51

Re: Od której cisza nocna w bloku / do której można prowadzić remont - Avia 8

Postautor: pawel4991 » 15 lis 2018, 11:04

Jest zasiedlonych juz pare mieszkań w tym moje, wiec milo by bylo do 22, chociaz przestac o tej godzinie wiercic itp

bzmski
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2018, 16:41

Re: Od której cisza nocna w bloku / do której można prowadzić remont - Avia 8

Postautor: bzmski » 15 lis 2018, 16:50

Jest nawet więcej niż parę mieszkań. Hałas się strasznie niesie. Niektórzy mam wrażenie wiercą od 8 do 22 nieprzerwanie. Co można wiercić tyle godzin?! Czekam z dziewczyną na weekend by się wyspać, ale nawet w niedziele słychać wiertła i udar.
Ale oczywiście bez przesady. Nie ma się co spinać tylko trzeba patrzyć na zegarek.
Żeby się troszkę wybielić po powyższym- to dodam, że jest w bloku mieszkaniec, który potrafi zadzwonić po ochronę i żądać ściszenia telewizora. :lol:


Angus
Posty: 8
Rejestracja: 23 lis 2018, 15:41

Re: Od której cisza nocna w bloku / do której można prowadzić remont - Avia 8

Postautor: Angus » 05 gru 2018, 14:47

No ja bym powiedział też, że do 20, później człowiek chce już wypocząć normalnie. A tutaj - w pracy hałas, w mieście hałas i po powrocie do mieszkanie wiercenie nad uchem... :roll:



Wróć do „Avia 8 (etap VIII) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości