Niska temperatura grzejników w mieszkaniu / niska temperatura - Avia 8

Forum dla osób, które zamierzają kupić mieszkanie lub zamieszkają w budynku Avia 8 Budimex'u w krakowskich Czyżynach.
Foster
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2018, 21:31

Niska temperatura grzejników w mieszkaniu / niska temperatura - Avia 8

Postautor: Foster » 05 sty 2019, 18:18

A co powiecie, drodzy Sąsiedzi, na temperaturę grzejników? U mnie kaloryfery chodzą na najwyższym ustawieniu non stop, ale w najlepszym przypadku są co najwyżej ciepłe. W innych blokach, np. W sąsiedniej Avii 3, kaloryfery przy ustawieniu na 5 były gorące a w mieszkaniu momentalnie robilo sie cieplo. Tutaj w mieszkaniu mam chyba z 18 stopni...

Druga sprawa - ciśnienie wody cieplej. Czy jest szansa, że zostanie zwiększone po zasiedleniu budynku przez większą liczbę lokatorów? W tej chwili jest takie, że zanim naleję wodę do wanny, zdąży ona wystygnąć :| :(

keks
Posty: 16
Rejestracja: 03 cze 2018, 19:16

Re: Niska temperatura grzejników w mieszkaniu / niska temperatura - Avia 8

Postautor: keks » 06 sty 2019, 22:07

Foster pisze:A co powiecie, drodzy Sąsiedzi, na temperaturę grzejników? U mnie kaloryfery chodzą na najwyższym ustawieniu non stop, ale w najlepszym przypadku są co najwyżej ciepłe.

Odpowietrzałeś kaloryfery w mieszkaniu, może to przez to? Ewentualnie ludzie remontują wykańczają nowe mieszka, zdejmują grzejniki ze ścian, przez co spada ciśnienie w instalacji i grzejniki słabiej działają. Masz mieszkanie na wyższym piętrze? I w sprawie ciśnienia w instalacji, to trzeba się zwrócić do administracji.

Gorby
Posty: 13
Rejestracja: 23 lis 2018, 13:30

Re: Niska temperatura grzejników w mieszkaniu / niska temperatura - Avia 8

Postautor: Gorby » 11 sty 2019, 16:31

Też polecam odpowietrzyć, u mnie załatwiło sprawę.



Wróć do „Avia 8 (etap VIII) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość