Osiedle Botanika Kraków - opinie wady i zalety inwestycij w Czyżynach

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu Botanika w Czyżynach w Krakowie.
jolliness
Posty: 8
Rejestracja: 25 sie 2017, 14:41

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie wady i zalety inwestycij w Czyżynach

Postautor: jolliness » 02 paź 2017, 17:00

Moim zdaniem teren na którym powstaje osiedle jest terenem bardzo atrakcyjnym.Z dala od zgiełku,dużo zieleni,dobra komunikacja i fajne połączenie z centrum miasta,to główne zalety jak dla mnie.Mieszkania z tego co widzę sprzedają się bardzo dobrze i chetnych nie brakuje ☺Na chwile obecną budowa idzie bardzo szybko (są az 2 miesiace do przodu).Pozostaje tylko czekac na odbiór kluczy!

Rainha
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2017, 18:26

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie wady i zalety inwestycij w Czyżynach

Postautor: Rainha » 11 lis 2017, 18:30

Osiedle i okolica wydają się super. Jedyne co mnie zastanawia to że przez kolejnych 5 lat lub więcej , po oddaniu budynku A, będą budowane budynki B i C więc będzie się mieszkało jak na placu budowy :/ Hałas i kurz...

Roberto
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2017, 19:21

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie wady i zalety inwestycij w Czyżynach

Postautor: Roberto » 17 lis 2017, 19:30

Cześć, zastanawiam się nad kupnem mieszkania. jestem w trakcie rozmów. nie jestem jednak do końca zdecydowany, może ktoś coś podpowiedzieć? czytałem, że okolica atrakcyjna, sprawdziłem dojazd, naprawdę fajne połączenia, ale co z pobliską fabryką papierosów, czy ma jakiś wpływ na jakość powietrza? podobno teren na którym stawiają blok jest podmokły, czy to prawda? poproszę o jakieś za i przeciw, może ułatwi mi to podjęcie decyzji
z góry dzięki


gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie wady i zalety inwestycij w Czyżynach

Postautor: gucio » 21 lis 2017, 1:06

Roberto pisze:Cześć, zastanawiam się nad kupnem mieszkania. jestem w trakcie rozmów. nie jestem jednak do końca zdecydowany, może ktoś coś podpowiedzieć? czytałem, że okolica atrakcyjna, sprawdziłem dojazd, naprawdę fajne połączenia, ale co z pobliską fabryką papierosów, czy ma jakiś wpływ na jakość powietrza? podobno teren na którym stawiają blok jest podmokły, czy to prawda? poproszę o jakieś za i przeciw, może ułatwi mi to podjęcie decyzji
z góry dzięki

W trakcie rozmów? ? ? po tylu miesiącach od rozpoczęcia sprzedaży ?
To już samo to wystarczy Ci żebyś wiedział czy warto jeśli do tej pory są wolne mieszkania :-)
całe łąki nowohuckie to teren podmokły i bagienny a jak puszczają dymy z fabryki to czuć je w całej Nowej Hucie.
jedynym plusem tej inwestycji jest dobra komunikacja . . .
pozdrawiam

maciex36
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2017, 20:28

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie wady i zalety inwestycij w Czyżynach

Postautor: maciex36 » 21 lis 2017, 20:37

Cześć,

byłem w okolicy i rozmawiałem z mieszkanką pobliskich bloków - mówiła, że z zapachem tytoniu nie ma problemu - jest bardzo okazjonalny i nie zawsze czuć w mieszkaniu, a jeśli już to można zamknąc na jakiś czas okna.

Co do terenów podmokłych to nie wiem. Mnie zachęciła cena, lokalizacja i wiele zieleni. Myślę, że sprzedaż idzie całkiem nieźle, jeszcze został prawie rok budowy a wg tego co widzę na stronie 3/4 mieszkań sprzedane.

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie wady i zalety inwestycij w Czyżynach

Postautor: gucio » 21 lis 2017, 21:52

maciex36 pisze:Cześć,

byłem w okolicy i rozmawiałem z mieszkanką pobliskich bloków - mówiła, że z zapachem tytoniu nie ma problemu - jest bardzo okazjonalny i nie zawsze czuć w mieszkaniu, a jeśli już to można zamknąc na jakiś czas okna.

Co do terenów podmokłych to nie wiem. Mnie zachęciła cena, lokalizacja i wiele zieleni. Myślę, że sprzedaż idzie całkiem nieźle, jeszcze został prawie rok budowy a wg tego co widzę na stronie 3/4 mieszkań sprzedane.

chyba ktoś w botaniki bo obrona inwestycji i rejestracja dzisiejszego dnia :-)

maciex36
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2017, 20:28

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie wady i zalety inwestycij w Czyżynach

Postautor: maciex36 » 23 lis 2017, 20:52

@gucio - nie do końca, mieszkanie kupiłem w zeszłym tyg i po przeczytaniu wątku postanowiłem odpisać. Chyba to dobra kolejnosc - założenie konta -> odpisanie? :P


gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie wady i zalety inwestycij w Czyżynach

Postautor: gucio » 23 lis 2017, 22:25

maciex36 pisze:@gucio - nie do końca, mieszkanie kupiłem w zeszłym tyg i po przeczytaniu wątku postanowiłem odpisać. Chyba to dobra kolejnosc - założenie konta -> odpisanie? :P

no niech Ci bedzie :-)
w takim razie miłego mieszkania w ogrodzie botanicznym :-) :D

Art
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2017, 14:13

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie wady i zalety inwestycij w Czyżynach

Postautor: Art » 28 gru 2017, 14:40

Długo rozglądałem się za wyborem lokalizacji pod zakup mieszkania i jak dla mnie Botanika wypada najkorzystniej. Ma szanse szanse stać się najprzyjemniejszym osiedlem powstałym w ostatnich latach w Krk. Cicha spokojna okolica przy samych łąkach, bez bloków okno w okno, z planami zagospodarowania z dużą ilością zieleni. Fajny dojazd z nową drogą i ścieżkami rowerowymi. W pobliżu zaraz zostanie postawiona tężnia. Blisko ale nie za blisko:) centra handlowe, uczelnie, szkoły, miejsca pracy sąsiedztwo Huty które moim zdaniem staje się zaletą (z jej aspiracjami - płuc Krakowa), dogodny dojazd do Centrum jak i wylot z miasta. Obstawiam, że za chwilę cena m2 wzrośnie ładnych dziesiąt procent.



Wróć do „Osiedle Botanika – forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości