Stacja ładowania samochodów elektrycznych - Kraków / Czyżyny - Centralna Park

Forum osiedla Centralna Park w Krakowie przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
Awatar użytkownika
jafarek
Posty: 262
Rejestracja: 20 sty 2016, 22:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Stacja ładowania samochodów elektrycznych - Kraków / Czyżyny - Centralna Park

Postautor: jafarek » 10 sty 2018, 12:00

Ktoś to widział wcześniej? Powiem szczerze, że dopiero dzisiaj zauważyłem.

Obrazek
Stacja ładowania samochodów Polenergia

szynszyl
Posty: 58
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:22

Re: Stacja ładowania samochodów elektrycznych - Kraków / Czyżyny - Centralna Park

Postautor: szynszyl » 10 sty 2018, 12:27

Wow! Ciekawe. Jak to dziala? Trzeba sie logowac jakas karta/badge'm? Nie moge doczytac instrukcji obslugi.

kustosz
Posty: 283
Rejestracja: 08 lis 2015, 15:50

Re: Stacja ładowania samochodów elektrycznych - Kraków / Czyżyny - Centralna Park

Postautor: kustosz » 10 sty 2018, 13:47

HAHA wynoszenie śmieci do nowego miejsca owocuje - tak ja zauważyłem to ustrojstwo kilka dni temu :)

Podpinam się do tematu jak rozliczane jest korzystanie z tego cuda? :)


Awatar użytkownika
jafarek
Posty: 262
Rejestracja: 20 sty 2016, 22:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Stacja ładowania samochodów elektrycznych - Kraków / Czyżyny - Centralna Park

Postautor: jafarek » 10 sty 2018, 14:48

Info z naklejki
Instrukcja ładowania pojazdu
1. Podłącz wtyczkę do gniazda
2. Użyj karty RFID aby rozpocząć ładowanie
3. Postępuj zgodnie z wytycznymi na ekranie
4. Aby zatrzymać ładowanie użyj karty RFID lub lub odblokuj wtyczkę w pojeździe.

Niestety nigdzie w sieci nie znalazłem informacji o stacjach ładowania pojazdów z firmy Polenergia. Nawet na ich stronie. Tylko wzmianka z dawien dawna, że firma będzie rozwijać tego typu stacje.

Info z Polenergii - na chwilę obecną stacja jest, ale jakby nieaktywne. Polenergia "przekażę" ją w użytkowanie Administracji, i to administracja zadecyduje co się z nią stanie, jak i komu będzie służyła... :shock: (dziwne wyjaśnienie)

Delicious
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2021, 8:31

Re: Stacja ładowania samochodów elektrycznych - Kraków / Czyżyny - Centralna Park

Postautor: Delicious » 22 kwie 2024, 11:31

Tutaj znajdziecie ogólne informacje na temat korzystania ze stacji ładowania sigmapolska.pl/jak-wyglada-ladowanie-na-stacjach-ac-i-dc-jakie-sa-roznice-w-cenach-ladowania . Co więcej, nowe przepisy mają wpłynąć na to, aby obsługa tych urządzeń była prostrza dla wszystkich.



Wróć do „Osiedle Centralna Park Kraków - dyskusje na tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości