Etap VI, kupię mieszkanie, przepisanie umowy - Centralna Park

Forum osiedla Centralna Park w Krakowie przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
mili0001
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2019, 12:27

Etap VI, kupię mieszkanie, przepisanie umowy - Centralna Park

Postautor: mili0001 » 09 lis 2019, 12:31

Dzień dobry
Jestem zainteresowana kupnem mieszkania 2-3 pokojowego. Może ktoś z osób które podpisały już umowę rezerwacyjną/deweloperską zmienił zdanie i chciałby ją przepisać? Bardzo proszę o kontakt mój numer telefonu 574 149 626, proszę wysłać sms a ja na pewno oddzwonię

mateuszk
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2020, 23:27

Re: Etap VI, kupię mieszkanie, przepisanie umowy - Centralna Park

Postautor: mateuszk » 29 sty 2020, 23:32

Witam mam do sprzedania mieszkanie w budynku C 31.7 m2.

maximuss
Posty: 8
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:55

Re: Etap VI, kupię mieszkanie, przepisanie umowy - Centralna Park

Postautor: maximuss » 31 sty 2020, 9:30

mateuszk pisze:Witam mam do sprzedania mieszkanie w budynku C 31.7 m2.

Jaka cena? Może być na PW.


mateuszk
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2020, 23:27

Re: Etap VI, kupię mieszkanie, przepisanie umowy - Centralna Park

Postautor: mateuszk » 02 lut 2020, 22:24

witam mozemy na private prosze o nr kontaktowy.

maximuss
Posty: 8
Rejestracja: 13 maja 2019, 14:55

Re: Etap VI, kupię mieszkanie, przepisanie umowy - Centralna Park

Postautor: maximuss » 04 lut 2020, 14:45

mateuszk pisze:witam mozemy na private prosze o nr kontaktowy.

Nie da się do Ciebie wysłać PW. Możesz tutaj podać cenę.

krishic
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2020, 16:16

Re: Etap VI, kupię mieszkanie, przepisanie umowy - Centralna Park

Postautor: krishic » 07 lut 2020, 16:27

Mam podpisaną umowę rezerwacyjną z Develią na mieszkanie w tym etapie, umowa deweloperska pierwotnie miała być podpisana pod koniec zeszłego roku, później była aneksowana do połowy lutego. Niestety nadal czekam na wyznaczenie terminu podpisania aktu, czy ktoś z Was ma już podpisaną umowę z deweloperem (albo wyznaczony termin)?

mateuszk
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2020, 23:27

Re: Etap VI, kupię mieszkanie, przepisanie umowy - Centralna Park

Postautor: mateuszk » 08 lut 2020, 3:32

maximuss pisze:
mateuszk pisze:witam mozemy na private prosze o nr kontaktowy.

Nie da się do Ciebie wysłać PW. Możesz tutaj podać cenę.

Cena między 310-305 tys wraz z miejscem w garażu podziemnym


Lukasz85
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2020, 19:27

Re: Etap VI, kupię mieszkanie, przepisanie umowy - Centralna Park

Postautor: Lukasz85 » 09 lut 2020, 19:41

krishic pisze:Mam podpisaną umowę rezerwacyjną z Develią na mieszkanie w tym etapie, umowa deweloperska pierwotnie miała być podpisana pod koniec zeszłego roku, później była aneksowana do połowy lutego. Niestety nadal czekam na wyznaczenie terminu podpisania aktu, czy ktoś z Was ma już podpisaną umowę z deweloperem (albo wyznaczony termin)?

Również czekam na termin, ta sama sytuacja co u Ciebie. Develia ma jeszcze 5 dni, zobaczymy co się okaże. Może mają problem z uzyskaniem pozowlenia ze względu na wcześniejsze zobowiązania? gazetakrakowska.pl/krakow-gdzie-jest-rondo-na-centralnej-i-soltysowskiej-mieszkancy-czekaja-na-nie-od-lat/ar/c4-14763218

IT_
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2020, 23:59

Re: Etap VI, kupię mieszkanie, przepisanie umowy - Centralna Park

Postautor: IT_ » 10 lut 2020, 0:05

Lukasz85 pisze:
krishic pisze:Mam podpisaną umowę rezerwacyjną z Develią na mieszkanie w tym etapie, umowa deweloperska pierwotnie miała być podpisana pod koniec zeszłego roku, później była aneksowana do połowy lutego. Niestety nadal czekam na wyznaczenie terminu podpisania aktu, czy ktoś z Was ma już podpisaną umowę z deweloperem (albo wyznaczony termin)?

Również czekam na termin, ta sama sytuacja co u Ciebie. Develia ma jeszcze 5 dni, zobaczymy co się okaże. Może mają problem z uzyskaniem pozowlenia ze względu na wcześniejsze zobowiązania? gazetakrakowska.pl/krakow-gdzie-jest-rondo-na-centralnej-i-soltysowskiej-mieszkancy-czekaja-na-nie-od-lat/ar/c4-14763218

Ja piątek dzwoniłem i się dowiedziałem że dalej nie mają pozwolenia. Można przedłużyć rezerwację do 15 kwietnia lub zrezygnować i zwrócą zaliczkę. Ponoć mają zmienić projekt budynku J bo coś nie pasował dla urzędu. W przyszłym tygodniu planują złożyć dokumenty po zmianach. Szczerze? Już nie wiem co myśleć...

Trab
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2020, 23:31

Re: Etap VI, kupię mieszkanie, przepisanie umowy - Centralna Park

Postautor: Trab » 15 lut 2020, 23:38

mateuszk pisze:
maximuss pisze:
mateuszk pisze:witam mozemy na private prosze o nr kontaktowy.

Nie da się do Ciebie wysłać PW. Możesz tutaj podać cenę.

Cena między 310-305 tys wraz z miejscem w garażu podziemnym

Można numer kontaktowy/link do oferty? Niestety też nie mogę wysłać wiadomości prywatnej. Z góry dzięki!

Odnośnie budynku F... Też czekam na decyzję o pozwoleniu na budowę ale mocno się to już przeciąga, szkoda.



Wróć do „Osiedle Centralna Park Kraków - dyskusje na tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość