Plac zabaw na osiedlu Centralna Park LC Corp

Forum osiedla Centralna Park w Krakowie przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
misstrout
Posty: 189
Rejestracja: 16 lut 2016, 15:48

Re: Plac zabaw na osiedlu Centralna Park LC Corp

Postautor: misstrout » 24 lip 2017, 11:03

Wrona pisze:
@misstrout nie my powinnśmy podmieniać tylko deweloper, ktory właśnie czymś takim nas karmił na wizualizacjach.
Obrazek


Ja żartowałam ;)

KCZ
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2017, 22:47

Re: Plac zabaw na osiedlu Centralna Park LC Corp Kraków

Postautor: KCZ » 16 sie 2017, 23:00

Nie wiem czy sprawdzacie sytuację na placyku ;) ja mam go pod wejściem do klatki. Sytuacja jest dramatyczna :D ( jak cały ten placyk ). Wszędzie piasek, na chodniku, parkingu, nosi się do budynku. Co myślicie aby w przyszłości wymienić piasek na specjalną powierzchnię, taka gabczasta? No chyba że to służy też jako piaskownica dla Waszych pociech ( nie orientuję się, dzieci nie mam;)). Podobno piasek jest aresztowany (tj. dwa razy plukany) ale ż biegiem czasu może tam być niezły się (o ile nie będziemy go wymieniac).

Pegaso
Posty: 172
Rejestracja: 12 maja 2016, 15:07

Re: Plac zabaw na osiedlu Centralna Park LC Corp Kraków

Postautor: Pegaso » 17 sie 2017, 9:38

KCZ pisze:Nie wiem czy sprawdzacie sytuację na placyku ;) ja mam go pod wejściem do klatki. Sytuacja jest dramatyczna :D ( jak cały ten placyk ). Wszędzie piasek, na chodniku, parkingu, nosi się do budynku. Co myślicie aby w przyszłości wymienić piasek na specjalną powierzchnię, taka gabczasta? No chyba że to służy też jako piaskownica dla Waszych pociech ( nie orientuję się, dzieci nie mam;)). Podobno piasek jest aresztowany (tj. dwa razy plukany) ale ż biegiem czasu może tam być niezły się (o ile nie będziemy go wymieniac).


Może to być niezła kuweta w przyszłości - nadzieją w tym, ,ze koty maja być w niewoli za siatkami :)


sojus
Posty: 223
Rejestracja: 24 lis 2016, 13:24

Re: Plac zabaw na osiedlu Centralna Park LC Corp Kraków

Postautor: sojus » 17 sie 2017, 10:35

Pegaso pisze:
KCZ pisze:Nie wiem czy sprawdzacie sytuację na placyku ;) ja mam go pod wejściem do klatki. Sytuacja jest dramatyczna :D ( jak cały ten placyk ). Wszędzie piasek, na chodniku, parkingu, nosi się do budynku. Co myślicie aby w przyszłości wymienić piasek na specjalną powierzchnię, taka gabczasta? No chyba że to służy też jako piaskownica dla Waszych pociech ( nie orientuję się, dzieci nie mam;)). Podobno piasek jest aresztowany (tj. dwa razy plukany) ale ż biegiem czasu może tam być niezły się (o ile nie będziemy go wymieniac).

Może to być niezła kuweta w przyszłości - nadzieją w tym, ,ze koty maja być w niewoli za siatkami :)

Hahaha

Dzieci teraz ani piasku nie będą widzieć w lecie a w zimie śniegu jak one to przeżyją...

Kurz tez się nosi, woda po deszczu ;)

Wrona
Posty: 146
Rejestracja: 26 sty 2016, 16:09

Re: Plac zabaw na osiedlu Centralna Park LC Corp

Postautor: Wrona » 10 kwie 2018, 9:49

A oto długo wyczekiwana druga cześć pseudo placu zabaw.
Obrazek
Nic tylko płakać. A dewelopera w kosmos wysłać mówiąc najłagodniej.

kastar
Posty: 52
Rejestracja: 10 wrz 2016, 18:45

Re: Plac zabaw na osiedlu Centralna Park LC Corp

Postautor: kastar » 10 kwie 2018, 14:26

To samo sobie pomyślałam.... Sądziłam, że będą jakieś huśtawki jedna dla starszych dzieci a druga z zabezpieczeniem dla mniejszych....... a tu opony... :!: :!: :!: :?: :?:

sidney
Posty: 167
Rejestracja: 03 mar 2016, 19:34

Re: Plac zabaw na osiedlu Centralna Park LC Corp

Postautor: sidney » 10 kwie 2018, 18:42

Wstyd dla dewelopera, wykonawcy i projektanta...


merlot
Posty: 42
Rejestracja: 22 lis 2016, 17:59

Re: Plac zabaw na osiedlu Centralna Park LC Corp

Postautor: merlot » 11 kwie 2018, 12:04

Myślałem, że huśtawki z opon, to dobiło się 20 lat temu, a tu proszę :D Z drugiej strony, to ekologicznie, pozwala zagospodarować stare opony :) Mogli jeszcze zrobić z nich kwietniki i płotek :)

Obrazek
swiatkwiatow.pl/poradnik-ogrodniczy/kwietniki-z-opon-id1080.html



Wróć do „Osiedle Centralna Park Kraków - dyskusje na tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość