Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

A jeśli ktoś ma ochotę pogadać o czymkolwiek, to zapraszamy na to forum dotyczące różnych różności. Uprasza się jednak o niedodawanie reklam oraz linków reklamowych!
Milosnik kawy
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2018, 17:09

Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: Milosnik kawy » 11 kwie 2018, 17:16

Witam, prosze Was o informacje czy bylibyscie zainteresowani przytulna kawiarnia w srodku osiedla ? Tak, wiem..jest buczek, awiteks, czyzyk i ciastki i co ->tam podaja rowniez kawe, ale czy dobra ? I czy sa to miejsca przytulne aby na spokojnie usiasc ze znajomymi lub bliska osoba i napic sie dobrej kawy, zjesc ciacho ? Zintegrowac sie z sasiadami ? Mlode mamy, ktore wychowuja dzieci rowniez chcialyby wyjsc na dobra kawe chyba ? Podpowiedzcie co Wy na to ? Czy potrzebujecie miejsca, do ktorego wybierzecie sie po pracy albo w niedziele niehandlowe milo soedzic czas przy dobrej kawie, deserze ? Pozdrawiam Was.

E9KCP14
Posty: 40
Rejestracja: 11 sty 2015, 23:08

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: E9KCP14 » 17 kwie 2018, 17:49

tak jak szerzej odpowiedziałem na temat pod innym postem. Streszczę krótko. Absolutnie kawiarnia w której byłoby więcej miejsca aby się rozsiąść przy dobrej kawie i lanym piwie byłaby świetnym pomysłem.

Fedaykin
Posty: 223
Rejestracja: 28 sty 2016, 15:33

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: Fedaykin » 10 maja 2018, 23:10

E9KCP14 pisze:tak jak szerzej odpowiedziałem na temat pod innym postem. Streszczę krótko. Absolutnie kawiarnia w której byłoby więcej miejsca aby się rozsiąść przy dobrej kawie i lanym piwie byłaby świetnym pomysłem.

Może okaże się, że prawię jakieś herezje, ale ... ciastkarni, piekarni jest już sporo. Czego brakuje wg mnie, to jakieś miejsce typu "pub". Lane piwko, piłkarzyki, darty, może jakiś bilard - takie typowe "miejsce spotkań", niekoniecznie dla koneserów słodyczy i wypieków. Przy czym nie mam na myśli pospolitej "mordowni". Ot, zakątek do którego można się udać na browarka lub dwa w gronie znajomych, ewentualnie - zintegrować się z lokalną społecznością. :)


Becia
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2018, 11:58

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: Becia » 11 sty 2019, 16:43

Czy zmieniło się coś w tym temacie? Jest teraz gdzie pójść? Ja nie wypatrzyłam niestety żadnego miejsca w tym stylu, a szkoda, fajnie byłoby móc wyjść gdzies blisko domu nie niekoniecznie jechać nawet do centrum

Edik
Posty: 75
Rejestracja: 05 sie 2016, 1:08
Lokalizacja: Avia 8

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: Edik » 13 sty 2019, 22:17

Jest taka cukiernio/kawiarnia - "Maja" na Orlińskiego 1. Można usiąść na miejscu (jest kącik dla dzieci) lub zgarnąć na wynos.

nadka
Posty: 159
Rejestracja: 15 lis 2016, 22:10

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: nadka » 14 sty 2019, 23:25

Jest jeszcze mała cukiernia Czyżyk, tam też często ludzie przesiadują, do tego można przy kawie posiedzieć w Fabryce Pizzy, też całkiem miło. Ogólnie możliwości jest sporo :)

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: gucio » 17 sty 2019, 22:43

Ja sie pytam gdzie jest CHINCZYK ???
brakuje mi tego zarcia na Naszym osiedlu :-)


Nowy
Posty: 804
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:04

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: Nowy » 18 sty 2019, 20:10

gucio pisze:Ja sie pytam gdzie jest CHINCZYK ???
brakuje mi tego zarcia na Naszym osiedlu :-)

Zgadzam się, chętnie bym taką knajpę zobaczył na osiedlu, dobry chińczyk blisko, to skarb :D

Messer
Posty: 9
Rejestracja: 13 lis 2018, 14:33

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: Messer » 05 lut 2019, 11:08

O tak, ostatnio też chodziło za mną chińskie żarcie :mrgreen:

Baszka
Posty: 5
Rejestracja: 14 mar 2019, 13:11

Re: Kawiarnia na osiedlu Orlińskiego / czy jest potrzebna / kto za kto przeciw - opinie

Postautor: Baszka » 14 mar 2019, 13:14

Niezły Chińczyk jest przy Komorowskiego, więc da się przeżyć jeszcze taką odległość :mrgreen:



Wróć do „Hydepark - czyli dyskusje o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość