Bramki / zamykanie furtek wstępu na teren bloku - Avia 8

Forum dla osób, które zamierzają kupić mieszkanie lub zamieszkają w budynku Avia 8 Budimex'u w krakowskich Czyżynach.
Asiunia93
Posty: 20
Rejestracja: 25 sie 2018, 20:44

Bramki / zamykanie furtek wstępu na teren bloku - Avia 8

Postautor: Asiunia93 » 05 sty 2019, 15:24

Witam sąsiadów tak jak w tytule chciała bym poruszyć temat bramek do wejścia na nasz teren bloku. Drodzy sąsiedzi zamykajcie za sobą furtkę od bramki jak i z jednej strony tak jak i z drugiej , już mówię dlaczego ponieważ sąsiedzi z AVI 4 robią sobie drogę na skróty do swojego bloku przychodzą sobie , inne dzieci i bawią się w naszej piaskownicy a na innych AVIACH na innych blokach AVI nie mas czegoś takiego , nawet człowiek nie wejdzie a u nas na 8 wszystko otwarte ludzie sobie na skróty zrobili przejście dlatego i my zadbajmy o to drodzy sąsiedzi o nasz teren. Pozdrawiam :)

akuku
Posty: 9
Rejestracja: 16 paź 2018, 13:53

Re: Bramki / zamykanie furtek wstępu na teren bloku - Avia 8

Postautor: akuku » 05 sty 2019, 17:43

Nie rozumiem po co stwarzać sztuczne problemy ?? Mieszkańcy jak to pani pisze "innych Avii" to mieszkańcy wciąż tego samego osiedla. Poza tym to coś złego w tym że w pani piaskownicy bawią się obce dzieci ?? Z jednej strony walczymy by zlikwidowac ogrodzenie między Avia a D303 by właśnie mieć wszędzie blizej A z drugiej strony taki post jak ten...
Gdzie tu logika ??

Foster
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2018, 21:31

Re: Bramki / zamykanie furtek wstępu na teren bloku - Avia 8

Postautor: Foster » 05 sty 2019, 18:11

Ja zawsze staram się zamykać, problem jest taki, że bramka od strony Avii 7 strasznie ciężko się zamyka i trzeba bardzo mocno przywalić, żeby się zamknęła. Zgłoszę to zarządcy do wyregulowania, aczkolwiek kilka usterek już zgłosiłam i jak dotąd żadnego postępu...


Asiunia93
Posty: 20
Rejestracja: 25 sie 2018, 20:44

Re: Bramki / zamykanie furtek wstępu na teren bloku - Avia 8

Postautor: Asiunia93 » 06 sty 2019, 13:01

Witam "akuku" ja nie stwarzam sztucznych problemów tylko dlaczego inne AVIE są zamknięte a my mamy otwarte bramki i każdy z innych bloków może sobie przechodzić na skróty a przez AVIE 7 np. nie mogę sobie skrócić drogi np. na przystanek. Ja kupiłam mieszkanie na osiedlu zamkniętym bo tak chciałam mieszkać a jak bym chciała mieszkać na osiedlu otwartym to bym sobie mieszkanie kupiła na os.Orlińskiego lub Dywizjonu 303. Osiedle Dywizjonu 303 samo się odgrodziło bo tak chcieli, i ze względu na parkowanie. Mnie nie są potrzebne spacery na Dywizjonu 303 jak będę potrzebowała się dostać na Dywizjonu 303 to pójdę dookoła lub przejdę obok kościoła. Uważam że to nie jest sztuczny problem. A zresztą jeśli chcemy likwidacji ochrony aby płacić mniejsze rachunki , to myślże że trzeba zacząć zamykać za sobą bramki abyśmy czuli się bezpiecznie.

"Foster" super ja też zawsze zamykam bo w końcu są te bramki a dwa w końcu chcemy likwidacji ochrony żeby mniej płacić , i dlatego tak pisze aby starać się i pilnować aby zamykać bramki. Ja wiem że wciąż trwają prace budowlano-remontowe na naszym bloku i robotnicy chodzą wychodzą ale my jako właściciele też dbajmy o to. ;)

Foster
Posty: 25
Rejestracja: 14 wrz 2018, 21:31

Re: Bramki / zamykanie furtek wstępu na teren bloku - Avia 8

Postautor: Foster » 29 sty 2019, 11:30

Ponawiam prośbę autorki tematu o zamykanie furtek.

Jeszcze NIE zdarzyło mi się, żeby furtka była zamknięta kiedy wchodzę na teren bloku/wychodzę z niego a praktykuję to co najmniej 2 razy dziennie. Ja rozumiem, że są robotnicy i oni mają gdzieś naszą własność, co widać m.in. Po zniszczonych windach. Ale niejednokrotnie widziałam ludzi wchodzących/wychodzących, którzy nie byli robotnikami a furtki nie raczyli zamknąć. Czy naprawdę jest to taki wielki wysiłek? Jeśli mamy już te bramki to fajnie byłoby móc czuć się bezpiecznie.

Już w tej chwili panowie o wątpliwej reputacji grzebią w naszym kontenerze z odpadami budowlanymi w poszukiwaniu puszek czy innych skarbów - czy chcecie, drodzy sąsiedzi, aby wchodzili też na teren naszego bloku i grzebali w śmietnikach, wchodzili do klatek? Myślę, że nie, dlatego apeluję o rozsądek.

Asiunia93
Posty: 20
Rejestracja: 25 sie 2018, 20:44

Re: Bramki / zamykanie furtek wstępu na teren bloku - Avia 8

Postautor: Asiunia93 » 30 sty 2019, 14:55

Na sam początek wielkie brawa dla ciebie "Foster' super ciesze się bardzo że sąsiedzi zaczynają pozytywnie reagować na ten post, bo jest to na prawdę ważna dla nas wszystkich sprawa , dla wszystkich mieszkańców bloku nr. 8 :) . Drodzy sąsiedzi na prawdę zamykajcie za sobą te bramki czy to tak ciężko wziąśc i zaczasnąc jedna i drugą furtkę.



Wróć do „Avia 8 (etap VIII) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości