7 marca godz 20 - Hala Garażowa - 3 Spotkanie Grupy Aktywnych Mieszkańców

Forum dla osób, które zamieszkają w budynku Avia 3 budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach.
Victorie
Posty: 71
Rejestracja: 03 sie 2017, 7:46

Re: 7 marca godz 20 - Hala Garażowa - 3 Spotkanie Grupy Aktywnych Mieszkańców

Postautor: Victorie » 12 kwie 2019, 17:28

RaceX pisze:
dexter pisze:Jeśli uważasz że swoją postawą robisz na złość zarządcy to się mylisz - takie podejście sprawia brak możliwości przegłosowania uchwał, na których skorzystaliby wszyscy mieszkańcy - choćby uchwała śmieciowa obniżająca koszty o połowę w porównaniu do dzisiejszych stawek :evil: Nie robisz na złość zarządcy tylko mieszkańcom, którym zależy na poprawie życia we wspólnocie i często poświęcają swój prywatny czas, żeby nam wszystkim żyło się lepiej.

Tak jak poprzednik, Ja również mam głosowania gdzieś i nie chodzi o to, żeby zrobić na złość zarządcy(ZZN kosi kasę i mało robi, traktując nas jakbyśmy byli sługami ZZN, a zarządca łaskawie coś od czasu do czasu dla nas zrobi). Ludzie wyrażają swój sprzeciw innym mieszkańcom za obecne działanie zarządcy i zdziwienie, że jest tylu jego obrońców. Wystarczy nawet popytać znajomych jak działają ich zarządcy, żeby porównać bo ten nasz to jakieś przegięcie.
Ja oddam dopiero pod uchwałą zmiany zarządcy.

No to już zgadajcie się we dwójkę i weźcie się za zmianę zarządcy skoro tak stawiacie sprawę. Zobaczycie jak to jest chodzić po mieszkaniach i błagać o podpis. Ale nie lepiej czekać na gotowe i podkopywać inicjatywę innych mieszkańców... Nie nasza wina, że ZZN został zarządca a tak działacie na szkodę mieszkańców, co jest całkowicie nie fair wobec tego jak staramy się zmienić coś na lepsze.

fivergrud1968
Posty: 10
Rejestracja: 01 kwie 2019, 13:15

Re: 7 marca godz 20 - Hala Garażowa - 3 Spotkanie Grupy Aktywnych Mieszkańców

Postautor: fivergrud1968 » 12 kwie 2019, 19:44

Taaa... Bo będziemy się bawić w zarządcę albo "grupę aktywnych mieszkańców" no proszę was, przestańcie. Zarządca dostaje kasę i powinien wywiązać się ze swoich obowiązków, a odwala błazenadę. Jak większą grupa ludzi będzie popierać zmianę to podda się to pod normalne głosowanie.

Ewa09
Posty: 26
Rejestracja: 11 sty 2017, 10:48

Re: 7 marca godz 20 - Hala Garażowa - 3 Spotkanie Grupy Aktywnych Mieszkańców

Postautor: Ewa09 » 13 kwie 2019, 13:56

No dobrze, ale jak zbierzesz tą większą grupę? Bo możemy się bawić we wszystkich, każdego i kogoś.
To jest naprawdę wartościowe, że ludzie z Grupy Aktywnych Mieszkańców zebrali się i postanowili coś zrobić dla wszystkich i fajnie byłoby ich (w tym samym nas wszystkich) wspierać, a nie sabotować.


Piotrekkk
Posty: 79
Rejestracja: 27 gru 2016, 16:21

Re: 7 marca godz 20 - Hala Garażowa - 3 Spotkanie Grupy Aktywnych Mieszkańców

Postautor: Piotrekkk » 18 kwie 2019, 14:41

Witam mieszkańców AVIA 3. Czy moglibyście mi powiedzieć jaki był wynik głosowania nad strefa zamieszkania? ASN poinformowało mnie, że wasz jak i avii 2 zarzadca zagłosował przeciw strefie. CIekaw jestem czy jest taki sam przypadek jak na AVIA 2. Na AVii 2 Zabrakło 3 % do przegłosowania za i kilkudziesieciu przeciw i zawiesił głosowanie podobno. Troche mnie to dziwi gdyz np na AVII 7 glosowanie trwa tak dlugo az zostanie zebrane wiecej niz 50% glosow za lub przeciw


Pozdrawiam.

Piotrekkk
Posty: 79
Rejestracja: 27 gru 2016, 16:21

Re: 7 marca godz 20 - Hala Garażowa - 3 Spotkanie Grupy Aktywnych Mieszkańców

Postautor: Piotrekkk » 18 kwie 2019, 14:44

Czy analogicznie zawieszone zostały głosowania np za zatwierdzeniem sprawozdania finansowego za 2018 rok czy za udzieleniem absolutorium? Czy tam zostało zebrane 50% głosów?

Pozdrawiam

RaceX
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwie 2018, 8:04

Re: 7 marca godz 20 - Hala Garażowa - 3 Spotkanie Grupy Aktywnych Mieszkańców

Postautor: RaceX » 18 kwie 2019, 15:02

Na Avii 3 głosowanie będzie trwało do momentu, aż nie osiągnie wyniku odgórnie ustalonego :lol:

Piotrekkk
Posty: 79
Rejestracja: 27 gru 2016, 16:21

Re: 7 marca godz 20 - Hala Garażowa - 3 Spotkanie Grupy Aktywnych Mieszkańców

Postautor: Piotrekkk » 18 kwie 2019, 15:26

A jaki jest aktualny wynik głosowania?


mmm123
Posty: 286
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:00

Re: 7 marca godz 20 - Hala Garażowa - 3 Spotkanie Grupy Aktywnych Mieszkańców

Postautor: mmm123 » 02 maja 2019, 8:32

Edyta. pisze:Podobno uchwała 12/ śmieciowa przeszła, tak mówi p.Ania... ale na portalu nadal wisi...


Zgadza się. Przeszła już w marcu. Jest początek maja, a my ciągle nie mamy nowych rozliczeń za maj. Jaja jakieś...

conder
Posty: 34
Rejestracja: 25 lip 2017, 17:45

Re: 7 marca godz 20 - Hala Garażowa - 3 Spotkanie Grupy Aktywnych Mieszkańców

Postautor: conder » 02 maja 2019, 14:02

mmm123 pisze:
Edyta. pisze:Podobno uchwała 12/ śmieciowa przeszła, tak mówi p.Ania... ale na portalu nadal wisi...


Zgadza się. Przeszła już w marcu. Jest początek maja, a my ciągle nie mamy nowych rozliczeń za maj. Jaja jakieś...


Ja dostałem nowy wymiar opłat na maj. Sprawdź skrzynkę pocztową, jak nic nie masz to dzwoń do administracji.



Wróć do „Avia 3 (etap V) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości