Inwestycja Hynka od dewelopera Dasta (Czyżyny) - opinie o Etapie I

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu przy Hynka od Dasta Invest w Krakowie Czyżynach.
uoee
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2019, 20:35

Inwestycja Hynka od dewelopera Dasta (Czyżyny) - opinie o Etapie I

Postautor: uoee » 22 sie 2019, 20:45

Cześć!
Zarezerwowałam mieszkanie w drugim etapie inwestycji Hynka od Dasty.
Mam pytanie do mieszkańców I Etapu.
Jak Wam się mieszka? Czy jesteście zadowoleni z wykonania inwestycji? Jak prezentują się części wspólne? Klatki schodowe, garaż? :)
Z zewnątrz budynek wygląda bardzo ładnie. Dla mnie dotychczas jedynym większym minusem wydaje się dość duża odległość do tramwaju.
Pozdrawiam :)

czang
Posty: 28
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:04

Re: Inwestycja Hynka od dewelopera Dasta (Czyżyny) - opinie o Etapie I

Postautor: czang » 27 sie 2019, 12:16

uoee pisze:Jak Wam się mieszka? Czy jesteście zadowoleni z wykonania inwestycji? Jak prezentują się części wspólne? Klatki schodowe, garaż?

Jest całkiem dobrze, ale jak na razie dosyć uciążliwe są remonty mieszkań no i to jeszcze chwilę potrwa. Jeżeli chodzi o jakoś budynku, to ja oceniam ją całkiem dobrze, choć wygląda na to, że po ukończeniu, osiedle będzie dosyć gęste, no ale taki urok nowego budownictwa.

Tropek
Posty: 7
Rejestracja: 10 gru 2018, 22:11

Re: Inwestycja Hynka od dewelopera Dasta (Czyżyny) - opinie o Etapie I

Postautor: Tropek » 21 paź 2019, 14:10

Nie jest tak kolorowo w częściach wspólnych oraz z komunikacją zarządcy czyli reduty :)
np.
Światła na ledowe wymieniają pół roku a dalej nie działają prawidłowo
Wentylacja w bloku też nawala
zacieki na balkonach na ostatnich piętrach
brak spadków na balkonach
i wiele innych


uoee
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2019, 20:35

Re: Inwestycja Hynka od dewelopera Dasta (Czyżyny) - opinie o Etapie I

Postautor: uoee » 02 lut 2020, 10:30

Dzięki za odpowiedzi! Zakończenie inwestycji coraz bliżej ;)
Widać że praca idzie sprawnie. Czy jesteście zadowoleni z wykończeń części wspólnych? Klatki schodowe? Wyglada to ładnie czy raczej niższa Półka?

Zastanawiam się czy docelowo kiedyś będzie jakoś fajnie zagospodarowany ”lasek” nieopodal inwestycji.

Tymczasem w planach w pobliżu ma powstać kolejna inwestycja od jasna invest. Ciekawe jak na Hynka, jak się ma sprawa z etapem 3.



Wróć do „Osiedle Hynka Dasta Invest - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości