Zarzadzanie / jakoś usług zarządzania budynkiem - Avia 3

Forum dla osób, które zamieszkają w budynku Avia 3 budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach.
Patryk22
Posty: 28
Rejestracja: 27 paź 2017, 22:51

Re: Zarzadzanie / jakoś usług zarządzania budynkiem - Avia 3

Postautor: Patryk22 » 11 paź 2019, 19:29

Zwracałem na to uwagę od dłuższego czasu to nie jest wina Administratora lecz całej firmy zarządzającej , zmieniają się administratorzy co po chwila .Nowi nie znają problemów które były wcześniej zgłaszane teraz jest pan Piotr który usiłuje cos robić lecz wszystko trwa zbyt długo . Awarie , usterki , problemy budynku były i są nadal . Nadal nie ma informacji odnośnie monitoringu , problem jest również z firma sprzątająca gdzie pozostaje tylko i wyłącznie mycie podłóg i jeszcze mało dokładnie , nie mówiąc o szybach w drzwiach windach oknach itd. W 21 wieku jest to przykre że nie potrafimy zorganizować głosowania aby wybrać firmę rzetelną z pośród kilku firm . Płacimy wysoki czynsz dostając za to bardzo i to bardzo niewiele. Mam nadzieję że w końcu uda się wybrać nowego zarządcę gdyż ta firma nadal myśli że robi nam wielką łaskę . Jeżeli nie ma ktoś możliwości udania się na zebranie można głosowanie zrobić online a przez forum opisać zalety firmy zarządzającej których na rynku jest bardzo wiele .

maniekmal
Posty: 337
Rejestracja: 18 wrz 2015, 11:04
Lokalizacja: Avia3

Re: Zarzadzanie / jakoś usług zarządzania budynkiem - Avia 3

Postautor: maniekmal » 13 paź 2019, 19:56

Patryk22 pisze:(...) problem jest również z firma sprzątająca gdzie pozostaje tylko i wyłącznie mycie podłóg i jeszcze mało dokładnie , nie mówiąc o szybach w drzwiach windach oknach itd.(...)


zgadzam się co do zarządcy, to jest słabe. Co do firmy sprzątającej to nie wiem jakie Wy macie wygórowane wymagania. Wydaje mi się, że standard wykonania usługi jest wyższy niż średnia (na podstawie bloku w którym mieszkałem wcześniej, jak i blokach które odwiedzałem przy okazji wizyt u znajomych). Przecież jest jakaś częstotliwość sprzątania wynikająca z umowy i chyba jasne, że nie znajdziesz firmy która będzie chodziła z każdym mieszkańcem przy wejściu i wyjściu z bloku i myła podłogę po przejściu, szybę po jeździe windą i cholera wie co jeszcze.

mmm123
Posty: 286
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:00

Re: Zarzadzanie / jakoś usług zarządzania budynkiem - Avia 3

Postautor: mmm123 » 13 paź 2019, 22:57

Sprzątanie w naszym bloku to jedna z niewielu rzeczy, która funkcjonuje bez zarzutu.


obcynh
Posty: 31
Rejestracja: 28 lis 2018, 20:45

Re: Zarzadzanie / jakoś usług zarządzania budynkiem - Avia 3

Postautor: obcynh » 20 paź 2019, 17:42

Co do monitoringu to chyba ktos byl z lokatorow i dowiedzial sie co i jak.90000 podzielic na ilosc mieszkan.

Orwell
Posty: 25
Rejestracja: 31 maja 2018, 9:50

Re: Zarzadzanie / jakoś usług zarządzania budynkiem - Avia 3

Postautor: Orwell » 12 maja 2020, 22:05

Chciałem odświeżyć wątek. Czy tylko ja mam wrażenie, że jest coraz gorzej? Płacimy sporo za „marne” efekty... niedługo kończy się rękojmia a przy takim podejściu i dbanie o teren bloku wszystkie problemy się nawarstwią...

pobo
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2019, 21:23

Re: Zarzadzanie / jakoś usług zarządzania budynkiem - Avia 3

Postautor: pobo » 13 maja 2020, 20:38

Sąsiedzi, czy pan Piotr Kopacki jest dalej zarządcą naszego budynku? Mam sprawę do załatwienia a nie jestem na bieżąco.

Fiołek polny
Posty: 38
Rejestracja: 22 maja 2018, 15:38

Re: Zarzadzanie / jakoś usług zarządzania budynkiem - Avia 3

Postautor: Fiołek polny » 14 maja 2020, 9:21

Zarzadca jest chyba wpisany w profilu zzm tak mi sie wydaje ze po zalogowaniu widac aktualnego



Wróć do „Avia 3 (etap V) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości