Dzięki za foty @morth, trochę długo mi się otwierają, może admin by coś na to poradził na to, żeby było to widać lepiej w temacie forum? A styropian, o ile dobrze widzę, to chyba jest zielony, a takim właśnie izolowano fundamenty np. na Orlińskiego 4 czy Avii 2. Obstawiam, że właśnie po to się tam pojawił
Mogło się tak zdarzyć, bo sporo poziomu -1 było już zrobionego, włącznie z zalaniem nad nim płyty. Trzeba się będzie wybrać w te okolice w najbliższym czasie i ocenić A jeśli ktoś by się tam napatoczył z aparatem / komórką, to mała fotorelacja mile widziana
Budowa parteru bloku idzie tam całkiem nieźle, w związku z czym został założony nowy wątek (pod linkiem z początku wpisu). Ten temat natomiast chyba można już zamknąć, bo prace wyszły z wykopu