Propozycja zamontowania furtki / przejście z ul. Orlińskiego w stronę os. Dywizjonu 303

Forum osiedla Orlińskiego przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
orlik
Posty: 68
Rejestracja: 04 paź 2017, 18:47

Re: Propozycja zamontowania furtki / przejście z ul. Orlińskiego w stronę os. Dywizjonu 303

Postautor: orlik » 23 lip 2020, 14:44

Jeżeli widzisz takie sytuacje, to dzwoń na Policję / Straż Miejską, nie można tego tolerować, bo się przyzwyczają. Jak widać, płot nie jest przeszkodą dla takich ludzi niestety. A jednak bardziej przeszkadza osobom na co dzień odprowadzającym dzieci do szkoły czy przedszkola.

knd
Posty: 302
Rejestracja: 08 maja 2017, 13:52

Re: Propozycja zamontowania furtki / przejście z ul. Orlińskiego w stronę os. Dywizjonu 303

Postautor: knd » 26 lip 2020, 22:47

Aga123 pisze:W sumie nasze osiedle można otwierać-place zabaw tak zdemolowane, że nawet płot nie jest zaporą. Powyrywane deski w leżakach. Zapewne nie czynimy tego my mieszkańcy bloków Avii i Orlińskiego a młodzież z pobliskiego osiedla D303- która non stop na nie przyjeżdża i tu przesiaduje a zdarzyło się ,że w czasie deszczu przenosi się do klatki pobliskiego bloku na 16 kondygnacje i pali elektroniczne papierosy wywołując alarm . Ale nic to. Zbudujmy ten tunel czy kładkę -obojętne. Otwórzmy im to przejście -my będziemy mieć bliżej na pocztę a oni do nas.

Śmieci pod śmietnikiem i na korytarzach to też pewnie oni zostawiają, tak samo jak z parkowaniem na nie swoich miejscach i w strefie. To samo z darciem gęby w nocy jak jest impreza, albo rzyganiem na balkon niżej po imprezie. Wiadomo - wszystko D303, bo u nas sami kryształowi mieszkają.


Wróć do „Osiedle Orlińskiego – dyskusje na tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości