Jak nie parkować / nieprawidłowo zaparkowane samochody na osiedlu Avia

Forum osiedla Avia dla mieszkańców i osób planujących zakup. Standard wykończenia, podpisywanie umów, odbiory.
Bogdan
Posty: 126
Rejestracja: 22 paź 2015, 16:36

Re: Jak nie parkować / nieprawidłowo zaparkowane samochody na osiedlu Avia

Postautor: Bogdan » 15 kwie 2019, 11:29

mik.
dziękuję za pewien poziom dyskusji , nie widziałem co się dzieje koło okrąglaka , jeżeli jest tak że zastawione są przejścia dla pieszych i chodniki to spuść ze smyczy tego psa antysłoikka , który potrafi tylko szczekać.
miałem już nieprzyjemność z tym typem na innym wątku , pomimo szczerych porad ode mnie i od innych osób , ta bezmózga masa nie potrafi prowadzić dyskusji , było nie było publicznej.
może mi oczywiście napisać na prv , tak byśmy mogli się spotkać i wyjaśnić wszystkie kwestie , nie potrafi , nadal chowa się za nickiem zamiast działać.
nawet miałem taki zamiar by zaapelować do normalnych ludzi żeby na posty antysłoikka nałożyć ostracyzm , ale niech sobie tłumok pobulgota, może to rodzaj terapii pod kontrolą psychiatry i dobrze by było jej nie przerywać. może to jeszcze coś gorszego ,aż boję się pomyśleć co ; z drugiej strony to też stworzenie boże i trzeba się z litością nad takim stworzeniem pochylić.
może administrator pochyli się i takie wpisy antysłoikka będzie od razu kasował , albo poda jego namiary tak by można było ( chyba że jest ubezwłasnowolniony ) toto pociągnąć do odpowiedzialności.
administratorze masz szansę się wykazać.
pozdrawiam
Bogdan

mik
Posty: 566
Rejestracja: 07 lip 2016, 10:11

Re: Jak nie parkować / nieprawidłowo zaparkowane samochody na osiedlu Avia

Postautor: mik » 17 kwie 2019, 16:17

Bogdan,
Swoja droga czy ty masz w ogole udzialy w Avii czy tylko trolujesz? Widze, że jestes udzialowcem O5-udzielasz sie na forum ws. glosowań.

Mikewe
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2018, 21:02

Re: Jak nie parkować / nieprawidłowo zaparkowane samochody na osiedlu Avia

Postautor: Mikewe » 19 kwie 2019, 11:23

Brunon K. pisze:Bez wykupionego miejsca postojowego za 25, lub 50 tyś., teoretycznie nie ma prawa wjechać na teren Avji. Tym bardziej parkować! Co jest w praktyce, widać każdego dnia. Cały dzień rundki po Avji od pierwszej bramy, do drugiej. Rejestracje nie wiadomo skąd. Chodniki, klomby są zdewastowane, Straż P. po ćwiczeniach(jedne widziałem na własne oczy) chyba wlepiała nawet kary pieniężne. Niestety na Zarządcę, a nie winowajców. Niedawno w łikend widziałem jak Ciekawy Człowiek przyjechał (na pewno z zewnątrz orlińskiego/avja) białym sedanem, stanął między A3, i A1, i wysiadł. Wsiadł do zaparkowanego tam przy A1 czarnego kombi, wyjechał na jezdnie. Po czym zaparkował na tym samym miejscy białym, i odjechał czarnym. Czyli przypadkowi ludzie z zewnątrz trzymają po dwa samochody na płatnym terenie Avii. Ten czarny kombi stał tam Peżot Kra..., drugi muszą namierzyć biały sedan prawie nowy. Spróbuję pstryknąć, lub sfilmować. Ten sam problem z PŁATNĄ Działką Infrastrukturalną - furtki pootwierane, przypadkowi ludzie przewijają się non-stop, psy zaczęły zanieczyszczać chodniki, place zabaw. Zdarzają się dewastacje klatek schodowych, i kradzieże. Okolica jest, jaka jest. Niezbędny porządny monitoring - odstrasza, zamontowany na wielu dawniej niebezpiecznych osiedlach NH. I trochę dyscypliny da patałachów!

Mam nadzieję, że wyraziłem się delikatnie.

Właściciel tych samochodów mieszka w A1, nie ma co szukać teorii spiskowych.


Torpeda
Posty: 25
Rejestracja: 03 paź 2017, 12:45

Re: Jak nie parkować / nieprawidłowo zaparkowane samochody na osiedlu Avia

Postautor: Torpeda » 19 kwie 2019, 16:33

Czy jest jakiś sposób by na chwilę obecną mogła interweniować policja lub SM ?

KRK
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:48

Re: Jak nie parkować / nieprawidłowo zaparkowane samochody na osiedlu Avia

Postautor: KRK » 19 kwie 2019, 20:08

Bogdan pisze:mik.
dziękuję za pewien poziom dyskusji , nie widziałem co się dzieje koło okrąglaka , jeżeli jest tak że zastawione są przejścia dla pieszych i chodniki to spuść ze smyczy tego psa antysłoikka , który potrafi tylko szczekać.
miałem już nieprzyjemność z tym typem na innym wątku , pomimo szczerych porad ode mnie i od innych osób , ta bezmózga masa nie potrafi prowadzić dyskusji , było nie było publicznej.
może mi oczywiście napisać na prv , tak byśmy mogli się spotkać i wyjaśnić wszystkie kwestie , nie potrafi , nadal chowa się za nickiem zamiast działać.
nawet miałem taki zamiar by zaapelować do normalnych ludzi żeby na posty antysłoikka nałożyć ostracyzm , ale niech sobie tłumok pobulgota, może to rodzaj terapii pod kontrolą psychiatry i dobrze by było jej nie przerywać. może to jeszcze coś gorszego ,aż boję się pomyśleć co ; z drugiej strony to też stworzenie boże i trzeba się z litością nad takim stworzeniem pochylić.
może administrator pochyli się i takie wpisy antysłoikka będzie od razu kasował , albo poda jego namiary tak by można było ( chyba że jest ubezwłasnowolniony ) toto pociągnąć do odpowiedzialności.
administratorze masz szansę się wykazać.
pozdrawiam
Bogdan

Bogdan to Janusz jakich mało parkuję jak sam napisał gdzie chce olewajac nasza wspólna własność ... "antysloik" ma rację by prostowac takich burakow

Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Jak nie parkować / nieprawidłowo zaparkowane samochody na osiedlu Avia

Postautor: Brunon K. » 19 kwie 2019, 21:15

Mikewe pisze:
Brunon K. pisze:Bez wykupionego miejsca postojowego za 25, lub 50 tyś., teoretycznie nie ma prawa wjechać na teren Avji. Tym bardziej parkować! Co jest w praktyce, widać każdego dnia. Cały dzień rundki po Avji od pierwszej bramy, do drugiej. Rejestracje nie wiadomo skąd. Chodniki, klomby są zdewastowane, Straż P. po ćwiczeniach(jedne widziałem na własne oczy) chyba wlepiała nawet kary pieniężne. Niestety na Zarządcę, a nie winowajców. Niedawno w łikend widziałem jak Ciekawy Człowiek przyjechał (na pewno z zewnątrz orlińskiego/avja) białym sedanem, stanął między A3, i A1, i wysiadł. Wsiadł do zaparkowanego tam przy A1 czarnego kombi, wyjechał na jezdnie. Po czym zaparkował na tym samym miejscy białym, i odjechał czarnym. Czyli przypadkowi ludzie z zewnątrz trzymają po dwa samochody na płatnym terenie Avii. Ten czarny kombi stał tam Peżot Kra..., drugi muszą namierzyć biały sedan prawie nowy. Spróbuję pstryknąć, lub sfilmować. Ten sam problem z PŁATNĄ Działką Infrastrukturalną - furtki pootwierane, przypadkowi ludzie przewijają się non-stop, psy zaczęły zanieczyszczać chodniki, place zabaw. Zdarzają się dewastacje klatek schodowych, i kradzieże. Okolica jest, jaka jest. Niezbędny porządny monitoring - odstrasza, zamontowany na wielu dawniej niebezpiecznych osiedlach NH. I trochę dyscypliny da patałachów!
Mam nadzieję, że wyraziłem się delikatnie.

Właściciel tych samochodów mieszka w A1, nie ma co szukać teorii spiskowych.

Przyjechał z zewnątrz .
Nie wchodzil/wychodził z Avji. Poszedł na Orlińskiego. Płaciłby mandaty straży dla zarządcy, i za Działkę infrastr.
Ostatnio zmieniony 22 lip 2019, 22:12 przez Brunon K., łącznie zmieniany 1 raz.

Bogdan
Posty: 126
Rejestracja: 22 paź 2015, 16:36

Re: Jak nie parkować / nieprawidłowo zaparkowane samochody na osiedlu Avia

Postautor: Bogdan » 24 kwie 2019, 12:48

Mik.
pomijając ludzi o małych rozumkach którzy wylewają swoje kompleksy na forum ; na szczęście mam krótką pamięć do takich ludzi kołysanych przez matki w tramwaju, potwierdzam że jestem zaangażowany we wspólnotę Ania 2 również. stąd moje publiczne wypowiedzi w sprawach tej i wyłącznie tej wspólnoty na osiedlu Avia.
chciałoby się pomarzyć nawet , że jakakolwiek dyskusja pomiędzy mieszkańcami osiedla odbywać się będzie w formie co najmniej przyzwoitej , niestety spore grono forumowiczów wylewających na inaczej myślących pomyje swoich ledwo wyartykułowanych myśli z pozostałości szarej komórki nie zrozumie o co idzie w wymianie poglądów.
z drugiej strony można uznać mnie za trolla , jeżeli przyjmiemy za definicję trolla na potrzeby niniejszego forum kryterium zamieszkiwania na osiedlu.
Mik , dziękuję za wymianę poglądów , niektóre powyższe zwroty zostały przeze mnie użyte celowo , choć obawiam się że i tak ci do których chciałem dotrzeć z tym przekazem go nie zrozumieją.
na koniec , mam gdzie parkować i nie jest to ani Avia ,ani Orlińskiego , natomiast zawsze gdy zauważę próby naruszania mojego ( wąsko definiowanego) interesu ( w tym przypadku ograniczeń w parkowaniu ) to będę starał się reagować.
pozdrawiam
Bogdan


Elfan84
Posty: 47
Rejestracja: 17 lut 2018, 18:56

Re: Jak nie parkować / nieprawidłowo zaparkowane samochody na osiedlu Avia

Postautor: Elfan84 » 25 kwie 2019, 22:54

Jak z tematem bram wjazdowych, podobno od jakiegoś czasu miały być na noc zamykane?

Antysłoikk
Posty: 69
Rejestracja: 22 paź 2016, 16:10

Re: Jak nie parkować / nieprawidłowo zaparkowane samochody na osiedlu Avia

Postautor: Antysłoikk » 27 kwie 2019, 7:49

Bogdan, prosze zamilcz dzbanie

mmm123
Posty: 286
Rejestracja: 23 sty 2018, 23:00

Re: Jak nie parkować / nieprawidłowo zaparkowane samochody na osiedlu Avia

Postautor: mmm123 » 30 maja 2019, 17:39

Dzisiaj powstały słupki przy bramie wjazdowej. Ale i tak tym z Forda S maxa ustawił się za nimi i zasłania przejście dla pieszych. Co z nim robimy, bo typ ciągle na tym skrzyżowaniu parkuje.



Wróć do „Osiedle Avia - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości