Pęknięcia na ścianach / przyczyny pęknięć ścian - Orlińskiego 12

Forum dla osób, które kupują mieszkanie w budynku Orlińskiego 12 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
bartes
Posty: 52
Rejestracja: 03 paź 2016, 15:28

Pęknięcia na ścianach / przyczyny pęknięć ścian - Orlińskiego 12

Postautor: bartes » 22 maja 2020, 11:39

Drodzy sąsiedzi. Czy ktoś z Was zauważył w ostatnim czasie pojawienie się pęknięć na powierzchni ścian? U nas w kilku miejscach takowe się pojawiły, nic jakiegoś bardzo poważanego ale jednak. W większości przypadków pojawiło się to w miejscach gdzie przy wykończeniu mieszkania były akrylowane jakieś rysy które były już przy odbiorze mieszkania ale pojawiły się też inne w zupełnie nowych miejscach. Pytam o to na forum dlatego, że obawiam się, że jest to efekt ostatnich pracy przy parku. W ostatnich dniach rozbijana była powierzchnia asfaltu tuż przy naszym bloku- od strony hangaru. U nas w mieszkaniu wyraźnie wyczuwalne były drgania w momentach uderzania przez koparkę łyżką o powierzchnie asfaltu. Zastanawiam się więc czy jest to powiązane- trochę to bowiem dziwny zbieg okoliczności, że te rysy po ponad dwóch latach pojawiły się akurat teraz. Czy ktoś inny ma taki problem?

skyman
Posty: 108
Rejestracja: 12 sie 2017, 13:58

Re: Pęknięcia na ścianach / przyczyny pęknięć ścian - Orlińskiego 12

Postautor: skyman » 22 maja 2020, 12:52

U mnie pęknięcia wyszły też po ponad dwóch latach, nie łączyłbym tego z czynnikami zewnętrznymi, po prostu budynek pracuje. Moim zdaniem lepiej wcześniej niż później, żeby deweloper naprawił to jeszcze na gwarancji.


Wróć do „Orlińskiego 12 (etap VIII) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość