I piętro z tanimi mieszkaniami w Krakowie na Orlińskiego 3

Budimex Nieruchomości buduje nowe tanie mieszkania w Krakowie Orlińskiego 3

Forum mieszkania Orlińskiego Kraków!

W ostatnim czasie udało nam się też wybrać na budowę, gdzie powstają nowe tanie mieszkania w Krakowie z MdM (z dopłatą w programie Mieszkanie dla Młodych) w dzielnicy Czyżyny pod adresem Orlińskiego 3. Na tej budowie ostatnio sporo się zmienia, o czym świadczą zamieszczone w tekście zdjęcia, ale więcej o tym w dalszej części niniejszej relacji.

Nowe tanie mieszania w Czyżynach – budowa Orlińskiego 3

Tym razem zajmiemy się inwestycją Budimexu powstającą mniej więcej na przeciwko budowy bloku Orlińskiego 6, o której trochę czasu nie pisaliśmy, a szkoda, bo ostatnio niemało się tam zmieniło, no ale już nadrabiamy zaległości. Blok już dawno wyłonił się ponad poziom gruntu, a teraz jest tam już budowane pierwsze piętro, co doskonale widać na zamieszczonych w tekście fotografiach.

Budowa osiedla Orlińskiego 3 przez Budimex w Czyżynach
Budowa pierwszego piętra na Orlińskiego 3

Powyżej widzimy tą budowę od strony południowo-wschodniej. Konstrukcja parteru jest tu już w zasadzie gotowa, w przyszłości znajdą się tam lokale usługowe, które na pewno przydadzą się przyszłym mieszkańcom Osiedla Orlińskiego oraz Osiedla Avia, bowiem jak na razie, nie powstały w nowych Czyżynach jeszcze żadne obiekty tego typu. Nad nimi natomiast powstają już pierwsze tanie mieszkania, przygotowane jest zbrojenie, które znajdzie się wewnątrz ich ścian. Widać tam także deskowanie, które świadczyć może o tym, że część ścian pierwszego piętra zostało już wypełnionych betonem.

Orlińskiego 3 - budowa tanich mieszkań w MdM w Krakowie Czyżynach
Nowe tanie mieszkania w Krakowie na Orlińskiego 3

Im dalej na zachód, tym wykonanych prac jest mniej. Tu widać jeszcze deskowanie, które posłużyło do przygotowania płyty stropowej nad parterem. Wygląda na to, że robota idzie nieźle, a blok rośnie całkiem szybko. Ciekawe ile będzie go już zbudowanego, kiedy pierwsi mieszkańcy zaczną wprowadzać się do inwestycji Orlińskiego 4 oraz Orlińskiego 6, miejmy nadzieję, że nie będą musieli już długo żyć z głośną budową po sąsiedzku.

A gdyby ktoś chciał zobaczyć więcej zdjęć oraz wziąć udział w dyskusjach dotyczących prowadzonych w Czyżynach inwestycji, to w takim razie zapraszamy na nasze forum oraz stronę na Facebooku. Można tam znaleźć wiele przydanych informacji o zakupie mieszkania od dewelopera Budimex oraz innych, działających w okolicy.

Zostaw komentarz