Nowe tanie mieszkania w Krakowie Orlińskiego 3

Nowe mieszkania w Krakowie Czyżynach od Budimexu Orlińskiego 3

Forum os. Orlińskiego Kraków!

Dosyć dawno nie pisaliśmy o tym, co dzieje się na budowie osiedla Orlińskiego 3 w Krakowie, gdzie deweloper Budimex Nieruchomości stawia tanie mieszkania dostępne z dopłatą MdM (Mieszkanie dla Młodych). A tam ostatnimi czasy również sporo się zmieniło, co dobrze ilustrują umieszczone w tekście zdjęcia.

Budowa 4 piętra inwestycji Orlińskiego 3 od Budimexu

Poniżej można zobaczyć widok na inwestycję Orlińskiego 3 od strony południowo-zachodniej. Tu Budimex prowadzi aktualnie prace na trzecim piętrze bloku. Jednak dobrze już widać pierwsze zarysy jego przyszłego kształtu. A nie będzie on mały, bowiem ma to być kolejny z rzędu podwójnych wieżowców, z których pierwszy, czyli Avia 2 zostanie wkrótce ukończony – z pewnością wszystkie będą prezentowały się monumentalnie, miejmy nadzieję, że także ładnie.

Budimex Nieruchomości stawia tanie mieszkania w Czyżynach w Krakowie
Inwestycja mieszkaniowa Orlińskiego 3 Budimex w Czyżynach

Znacznie lepiej wygląda to od strony wschodniej, gdzie możemy zobaczyć już 4 piętra tej konstrukcji, zdaje się, że nad ostatnim z nich została zalana już płyta, albo w niedalekiej przyszłości tak się stanie. Budynek szybko się zmienia i prawdopodobnie w najbliższych miesiącach zobaczymy wszystkich 7 pięter jego podstawy, a później zaczną już rosnąć dwie wieże, podobnie jak to ma miejsce już teraz w przypadku bloku Orlińskiego 1 powstającego obok.

Osiedle Orlińskiego 3 w Krakowie - Budimex stawia 4 piętro bloku
4 piętro inwestycji Orlińskiego 3 w Krakowie Czyżynach

Ciekawe jak będzie się prezentował ukończony budynek z nowymi mieszkaniami w Czyżynach – Orlińskiego 3, ale prawdopodobnie nie będzie on odbiegał wyglądem od tego wieżowca, który realizowany jest w ramach Osiedla Avia, a którego elewację wkrótce zapewne zobaczymy. Ciekawe czy jego finalny wygląd będzie się różnił od prezentowanych wcześniej wizualizacji, podobnie jak w przypadku budynku Orlińskiego 4, który ostatnio został ukończony przez tego dewelopera.

A jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o tej lub innych inwestycjach prowadzonych w tych okolicach Krakowa, to w takim razie zapraszamy na naszą stronę na Facebooku oraz na forum nowych Czyżyn, na którym prowadzone są dyskusje o powstających tam mieszkaniach oraz okolicy.

Zostaw komentarz