Stolarka okienna w mieszkaniach Avia 4 od Budimexu

Jakie okna montuje Budimex w inwestycji Avia 4 w Czyżynach

Forum mieszkańców Avii w Czyżynach!

Tym razem jeszcze raz o inwestycji, którą kończy w Czyżynach Budimex, czyli osiedlu Avia 4, do którego zapewne wkrótce wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. Tym razem kilka słów o tym, jak prezentuje się stolarka okienna montowana w nowych tanich mieszkaniach w Krakowie, a wydaje się, że nie jest źle, o czym jednak więcej można przeczytać poniżej.

Jakość okien montowanych w mieszkaniach przez Budimex

Podczas wizyty w nowym budynku oddawanym przez Budimex w Czyżynach (budowanym w sąsiedztwie pasa startowego dawnego lotniska) udało się nam przyjrzeć również elementom stolarki okiennej, która jest tam zakładana przez dewelopera i trzeba przyznać, że wszystko prezentuje się bardzo przyzwoicie. Oczywiście nie są to wysokiej klasy okna drewniane, ale plastikowe, czyli wszystko odbywa się zgodnie z tym, co było zapowiadane w materiałach informacyjnych oraz zapewne zawarte w umowach deweloperskich, na podstawie których sprzedawano lokale.

Okna na górnych piętrach budynku Avia 4 od Budimexu
Okno na górnym piętrze budynku Avia 4 od Budimexu

Jak można zobaczyć na pierwszym zdjęciu zamieszczonym nad tekstem, od środka stolarka okienna jest biała, natomiast coś, na co warto zwrócić uwagę, to parapety, które nie są plastikowe, ale wykonane zostały z konglomeratu (?), w każdym razie czegoś, co przypomina kamień, a może nim nawet jest. Fotografia zamieszczona powyżej przedstawia natomiast zamknięte okno widziane z zewnątrz. Jest ono koloru brązowego, bowiem zostało dopasowane do barwy elewacji ostatniego piętra budynku Avia 4.

Via 4 - drzwi balkonowe do inwestycji Budimexu
Drzwi balkonowe na osiedlu Avia 4 w Czyżynach

Natomiast grafika ostatnia przedstawia drzwi balkonowe na tej samej kondygnacji – duże przeszklone powierzchnie zapewniają sporo światła w mieszkaniach. Warto zaznaczyć, że wszystkie skrzydła i zamki chodzą bardzo płynnie i nie ma żadnego problemu z otwieraniem czy zamykaniem drzwi na balkon oraz okien.

Więcej relacji z postępów prac będzie można zapewne zobaczyć wkrótce na naszej stronie. Warto zaglądać również na nasze forum oraz na stronę w serwisie Facebook, gdzie także publikowane są informacje o przebiegu prac budowlanych na terenie tej oraz sąsiednich inwestycji.

Zostaw komentarz