3 piętro nowej inwestycji Orlińskiego 5 Kraków

Budowa osiedla Orlińskiego 5 w Krakowie Czyżynach

Forum Orlińskiego Kraków!

Rośnie także kolejna inwestycja mieszkaniowa w Krakowie Czyżynach, w ramach której deweloper Budimex Nieruchomości tworzy nowe i niedrogie lokale w niezłej lokalizacji. Beton leje się tam nieustannie i widać te zmiany, co dobrze ilustrują zamieszczone w tekście zdjęcia, zapraszamy do jego lektury poniżej.

Niedrogie mieszkania w Krakowie Czyżynach od Budimexu

Ostatnio udało nam się obfotografować także to, jak idzie budowa nowych mieszkań w Czyżynach pod adresem Orlińskiego 5 w Krakowie. Budynek w ostatnim czasie znów nieco się zmienił i teraz możemy już zobaczyć ściany trzeciego piętra tego nowego bloku. Prace bardziej zaawansowane są po stronie wschodniej, co można zobaczyć na grafice poniżej.

Budowa osiedla Orlińskiego 5 w Krakowie - tanie nowe mieszkania
Budimex stawia inwestycję Orlińskiego 5

Nieco mniej roboty wykonano po stronie zachodniej, gdzie dopiero widać zbrojenia ścian, prawdopodobnie w najbliższym czasie zostaną one obłożone deskowaniem i pewnie zalane betonem. W tle na zdjęciu da się zobaczyć kolejne wieżowce powstające po sąsiedzku, czyli Orlińskiego 1 i Orlińskiego 3. Widać także, że chyba ze względów bezpieczeństwa, wzdłuż ulicy ułożone zostały barierki uniemożliwiające przechodzenie tam przez jezdnię.

Budowa tanich mieszkań w Krakowie przy Orlińskiego 5
Budowa 3 piętra bloku Orlińskiego 5 w Krakowie

Trudno powiedzieć, jak to wygląda z terminami, ale budynek się zmienia i cały czas rośnie. Zapewne plusem jest tu dosyć łagodna, jak na razie przynajmniej zima, która pozwala na ciągłe prowadzenie robót. Jeśli ktoś chciałby mieć wyobrażenie o tym, jak ten blok będzie się prezentował, to wato żeby spojrzał na osiedle Avia 2, pewnie w niedalekiej przyszłości będzie zdejmowane z niego rusztowanie i przekonamy się jak wykończona została elewacja inwestycji.

Tradycyjnie zapraszamy również na nasze forum oraz stronę na Facebooku, gdzie również publikowane są nowe informacje o prowadzonych w Czyżynach budowach, tych realizowanych przez Budimex oraz innych deweloperów.

Zostaw komentarz