6 piętro w bloku z mieszkaniami na Orlińskiego 6

Nowe tanie mieszkania w Krakowie na Orlińskiego 6 od Budimexu

Forum nowe mieszkania Orlińskiego!

Nowe budynki od Budimexu w Czyżynach rosną bardzo szybko, dobrze widać to choćby po inwestycji prowadzonej przy Orlińskiego 6. Deweloper stawia tam tanie mieszkania jak na Kraków, które można kupić z dopłatą w programie MdM, ale więcej o tym, jak idą prace, w dalszej części tego tekstu.

Nowe tanie mieszkania w Krakowie od Budimexu – stawianie bloków

Przede wszystkim godny odnotowania jest fakt, że deweloper Budimex jest już na tej budowie na poziomie 6 piętra, a to znaczy, że coraz mniej czasu pozostało do tego, by zakończone zostało wznoszenie konstrukcji, która ma docelowo liczyć osiem kondygnacji naziemnych. Po tym zapewne, podobnie jak w przypadku Orlińskiego 4, zacznie się robienie dachu, co wydaje się być już kwestią najbliższych tygodni.

Budimex stawia 6 piętro budynku na Orlińskiego 6 w Czyżnach
Budynek Orlińskiego 6 – budowa 6 piętra

Na powyższej fotografii widać dobrze, jak wznoszony jest ten nowy budynek w krakowskich Czyżynach. Co ciekawe, można tu zobaczyć, że na wyższych piętrach więcej ścian będzie zbudowanych z pustaków silikatowych, czyli materiału pod wieloma względami lepiej sprawdzającego się w budownictwie mieszkaniowym niż zbrojony beton. Podobnie prawdopodobnie będzie to wyglądało również na dwóch najwyższych kondygnacjach.

Budowa budynku Orlińskiego 6 widziana od strony południowej
Inwestycja Orlińskiego 6 widziana od południa

Nieźle wygląda to również, jeśli spojrzy się od strony południowej, czyli z okolicy szkoły bezpiecznej jazdy. Tam także ukończonych jest już 6 kondygnacji, czyli najbardziej widowiskowy etap budowy zapewne wkrótce będzie zbliżał się ku końcowi. Tak czy inaczej, przyszli mieszkańcy powinni być zadowoleni, ponieważ budynek, w którym znajdą się zakupione przez nich mieszkania nabiera coraz bardziej realnych kształtów.

Oczywiście więcej na naszym forum oraz stronie na Facebooku, gdzie również często pojawiają się relacje obrazujące przebieg tej i pozostałych budów prowadzonych przez Budimex Nieruchomości i innych deweloperów w tej okolicy.

Zostaw komentarz