Nowe mieszkania w Krakowie Avia 5 – I piętro

Budimex buduje tanie mieszkania w Krakowie - Avia 5

Forum osiedla Avia!

Szybko zmienia się również wygląd inwestycji Avia 5 w Czyżynach, gdzie Budimex wznosi już kolejne poziomy nowego bloku. A coraz lepiej widać już zarys jego dokładnego kształtu, wkrótce będziemy mieć już pogląd na to, jak będzie wyglądała bryła, ale więcej informacji o tym, można znaleźć poniżej.

Osiedle Avia 5 – mieszkania z dopłatą powstają – Budimex stawia I piętro

Chociaż jak można zauważyć na pierwszym zdjęciu wykonanym od strony północnej, stoją tam dopiero ściany parteru, nad którym jeszcze nawet nie ma gotowej płyty. Jednak zupełnie inaczej sprawy się mają po przeciwległej stronie, czyli od południa. Tam doskonale widać już, że powstaje płyta nad pierwszym piętrem tej inwestycji. Chyba jeszcze nie została zalana, ale jest już pod nią przygotowane deskowanie.

Budowa pierwszego piętra inwestycji Avia 5 od południowego zachodu
Inwestycja Avia 5 od południowego-zachodu

Poza płytą, na powyższej grafice dobrze widać również zaokrąglone balkony przynależące do rogu tej inwestycji. Z wysokich pięter będzie z nich prawdopodobnie piękny widok, a poza tym powinny być również niezwykle słoneczne. Można tu wywnioskować również, że będziemy mieć tu do czynienia z dosyć wysokim parterem, dzięki temu w praktyce, osoby korzystające z placu zabaw na osiedlu Avia 6 oraz osoby korzystające z pobliskiej furtki, nie powinny zaglądać mieszkańcom przez okna do mieszkań.

Nowe mieszkania Budimex - powstawanie osiedla Avia 5
Budowa pierwszego piętra osiedla Avia 5 w Czyżynach

Powyżej widać opisywaną tu budowę z innej strony, deskowania służące do budowy ścian parteru oraz zbrojenia, które się w nich znają. Nowe tanie mieszkania z dopłatą w Krakowie powstają tam całkiem szybko, również tu wydaje się, że prace przyspieszyły po tym, jak roboty wyszły ponad poziom minus jeden. Szybko zmieniają się także budowy prowadzone przez Budimex, a znajdujące się w najbliższej okolicy.

Wkrótce kolejne relacje z tego, jak przebiegają tam prace. Zapraszamy również na naszą stronę w serwisie Facebook, gdzie również regularnie pojawiają się informacje o postępach prowadzonych robót, także na osiedlu Murapol Bieńczycka czy osiedlu Orlińskiego.

Zostaw komentarz