Apartamenty Park Lotników w Krakowie prawie gotowe

Budowa Apartamentów Park Lotników w Krakowie Czyżynach

Forum mieszkańców Czyżyn!

Końca dobiega budowa kolejnej inwestycji budowanej w Czyżynach, choć w rejonie Alei Jana Pawła II. Chodzi o Apartamenty Park Lotników, za których powstanie odpowiada deweloper Dasta Invest – buduje on także inne osiedla w tej okolicy, ale nimi zajmiemy się następnym razem. Tymczasem poniżej coś o tym, jak przebiega budowa, która toczy się obok Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Nowe mieszkania w Krakowie – Apartamenty Park Lotników

Doskonale widać na zdjęciach zamieszczonych w tekście, że budynki już stoją, a nawet jest na nich gotowa elewacja i zdjęto z niej rusztowanie, więc można ją podziwiać w całej okazałości. Budynek wygląda bardzo elegancko, ciemne szarości i czernie dobrze współgrają z elementami wykończonymi kolorem białym. Świetne wrażenie robią także przestronne balkony i loggie, które na pewno będą dobrze służyły przyszłym mieszkańcom.  Choć niektóre z nich mogą też pozbawić mieszkania sporej ilości światła.

Budowa inwestycji mieszkaniowej Apartamenty Park Lotników od Dasta Invest
Inwestycja Apartamenty Park Lotników w Krakowie

Kolejny element, który świetnie się prezentuje, to duże okna, na całą wysokość ściany. Jest to teraz coraz częściej stosowane rozwiązanie, które nie dość, że zapewnia dużą ilość światła w pomieszczeniach, to jeszcze wygląda bardzo wytwornie, zwłaszcza jeśli zastosowano w tym elemencie drewno lub materiał je przypominający. Tak właśnie dobrze wygląda to w tym przypadku. Warto też wspomnieć o tym, że osiedle ma być strzeżone, widać tu nawet powstającą stróżówkę, gdzie zapewne w przyszłości będzie urzędował ochroniarz.

Dasta Invest buduje Apartamenty Park Lotników w Krakowie
Nowe mieszkania w Czyżynach Park Lotników

Sporo pracy zostało jeszcze do wykonania przy wykończeniu i uporządkowaniu terenu wokół stojących już budynków. Przygotowuje się tam drogę dojazdową, chodniki oraz tereny zielone, z których w przyszłości będą korzystali mieszkańcy.

Wkrótce kolejne informacje o budowach prowadzonych w Czyżynach. Zapraszamy również na nasze forum oraz stronę prowadzoną na Facebooku, gdzie można znaleźć sporo interesujących informacji, często użytecznych dla osób planujących zakup mieszkania w tej okolicy.

Zostaw komentarz