Betonowanie płyty fundamentowej Orlińskiego 6

Budowa Orlińskiego 6 w krakowskich Czyżynach

Odwiedź forum mieszkających w Czyżynach!

Także na budowie inwestycji przy Orlińkiego 6 prace posuwają się bardzo szybko, w większości został już wybetonowany wykop pod blok i w szybkim tempie wykonywane są tam kolejne prace, co widać na powyższym zdjęciu. Widać, że ekipy odpowiedzialne za poszczególne etapy budowy, przesuwane są na kolejne inwestycje, być może z zimową przerwą.

Budimex kończy prace przy wykopie pod Orlińskiego 6

Na fotografii zamieszczonej niżej, widać że jeszcze nie cały wykop został wybetonowany i prace przy tym prowadzone są stopniowo. Zbrojone są już elementy, które znajdą się w hali garażowej. Prawdopodobnie doszukamy się tam także podstawy pod zaplanowany szyb windy. Na już wybetonowanej części znajduje się także sporo stalowych prętów, które już wkrótce posłużą do wykonania zbrojenia najniższej części budynku, który w przyszłości ma tam stanąć.

Zdjęcia z budowy Budimexu Orlińskiego 6
Betonowanie wykopu pod Orlińskiego 6

W oddali widać tam również inwestycję Orlińskiego 4, która była rozpoczęta mniej więcej dwa miesiące wcześniej, a już budowany jest jej parter. Kolejna grafika przedstawia część wykopu znajdującą się po stronie wschodniej, tam prace są bardziej zaawansowane, jego dno zostało utwardzone i wybetonowane, a dodatkowo na części jego powierzchni ukończono już układanie zbrojeń, choć obok prowadzone są jeszcze prace ziemne. Świetnie widać tu rozmiar tej inwestycji.

Zdjęcia Parku Lotników Polskich w Czyżynach w Krakowie
Budowa bloku w nowych Czyżynach

Zapewne w niedalekiej przyszłości pojawią się tam kolejne ciężarówki z betonem, który zacznie być wylewany na płytę fundamentową. Wygląda na to, że budowa idzie tam również sprawnie i deweloper nie powinien mieć problemów z dotrzymywaniem zapisanych w materiałach informacyjnych terminów. Tych na pewno pilnują również banki udzielające kredytów hipotecznych na kupno mieszkań.

Oczywiście już wkrótce na naszej stronie na Facebooku pojawi się więcej zdjęć z tej budowy, więc warto go polubić. Wygląda na to, że także w przypadku tej inwestycji przyszli mieszkańcy będą mogli spodziewać się szybkich postępów.

Zostaw komentarz