Budimex kończy stawiać konstrukcję bloku Avia 5

Budimex Nieruchomości kończy wznoszenie budynku Avia 5 w Czyżynach

Forum osiedla Avia!

Ktoś ciekawy, jak przebiega wznoszenie przez Budimex bloku Avia 5 w krakowskich Czyżynach? Jeśli tak, to w takim razie prezentujemy kilka zdjęć przedstawiających stan zaawansowania tej inwestycji, a wydaje się, że jest całkiem nieźle, o tym jednak w dalszej części tego tekstu.

Deweloper kończy budować tanie mieszkania na os. Avia 5

Podczas dni otwartych Budimexu w Czyżynach udało się wykonać także kilka zdjęć z budowy osiedla Avia 5, przy czym stan zaawansowania prac najlepiej ilustrują chyba te wykonane z góry, czyli z najwyższego piętra budynku Avia 4 stojącego niemal na przeciwko opisywanej tu inwestycji. Dobrze widać tu, ile już zrobiono, a ile jeszcze zostało. Z silikatowych pustaków jest od tej strony wznoszone już 6 piętro z nowymi mieszkaniami.

Budowa bloku Avia 5 w nowych Czyżynach przez Budimex
Widok na osiedle Avia 5 z budynku Avia 4

Na fotografii można też zauważyć, że wykonano już także dużą ilość ścian osłonowych, czyli wygląda na to, że coraz mniej czasu pozostało do ukończenia zasadniczej konstrukcji budynku. Jeszcze lepiej natomiast wygląda to od strony ulicy Stella-Sawickiego, od której widoczny jest drugi, mniejszy fragment budynku. Tu wyraźnie można zobaczyć, że stawiane jest już ostatnie, 7 piętro, a to znaczy, że niedługo wznoszenie konstrukcji Avii 5 zostanie ukończone. Ciekawe czy wyrobią się z tym do końca roku.

Budimex kończy osiedle Avia 5 w Czyżynach - konstrukcja niemalbv
Avia 5 widziana od strony ul. Stella-Sawickiego – budowa

Grafika jest może odrobinę krzywa, ale dobrze oddaje ona stan zaawansowania nowego budynku w Czyżynach. Mniej więcej wiemy już, jak będzie prezentował się ten blok od strony obwodnicy. Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku oraz na forum, skąd można dowiedzieć się znacznie wiece, o inwestycjach prowadzonych w Czyżynach przez Budimex Nieruchomości oraz innych deweloperów – zapraszamy!

Zostaw komentarz